Mariusz Pudzianowski wraca na tor Ninja Warrior Polska !

Podziel się:

Mariusz Pudzianowski na torze Ninja Warrior Polska fot. Maciej Piorko 

W 3. odcinku na torze pojawi się ten, który “tanio skóry nie sprzedaje”, Mariusz “Pudzian” Pudzianowski! Jak utytułowany strongman i zawodnik mieszanych sztuk walki poradzi sobie z przeszkodami ninja? Na starcie staną także zdobywcy tytułu Last Man Standing, a obecnie Last Warrior Standing – Robert Bandosz i Paweł Murawski! To będzie zacięta rywalizacja!

Do rywalizacji o miejsce w wielkim finale stanie 28 zawodników, poza Pudzianem są wśród nich znani z poprzednich edycji Last Man Standing: Robert Bandosz oraz Paweł Murawski. A także jeden z najlepszych zawodników w historii zawodów ninja w Polsce, Michał Grochoła! Czy weterani mogą być pewni sukcesu? Niekoniecznie, gdyż młodzi, bardzo sprawni debiutanci będą starali się pokrzyżować im plany.. w 3. odcinku pojawi się aż 15 nowych twarzy, które po raz pierwszy zmierzą się z torem!

Co wiemy o faworytach odcinka?

– Michał Grochoła – to 30-letni trener personalny z Mikołowa, który aż pięciokrotnie próbował swoich sił na torze, za każdym razem dochodząc do wielkiego finału! Jak sam mówi program dał mu niezwykłą pewność siebie – dzięki udziałowi w show postawił na biznes związany ze sportem, wraz z przyjacielem założył Stowarzyszenie Rozwoju Sportów Przeszkodowych, gdzie uczy dzieci oraz dorosłych, jak wzmacniać swoje ciało.

– Paweł Murawski – 34-latek ma za sobą trudną historię – jeszcze kilka lat temu pochodzący z Inowrocławia mężczyzna mieszkał na ulicy, miał problemy z narkotykami i nic nie wskazywało na to, by w kolejnych latach miał odnieść sukces. Murawski zdecydował się jednak na zmiany – przeszedł długą terapię i postanowił rozpocząć swoje życie od nowa. Obecnie jest jednym z najlepszych trenerów personalnych w Polsce i czołowym szkoleniowcem Ninja. To będzie jego siódmy występ w programie – mamy nadzieję że ta liczba okaże się dla niego szczęśliwa!

– Robert Bandosz – 33-latek z Pruszkowa pojawił się w pięciu edycjach programu, to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników OCR – mistrz i V-ce mistrz Polski i Europy. Zawodnik od 15 lat zmaga się z depresją o czym otwarcie mówi, chce swoim przykładem pokazywać, że należy walczyć o siebie, a sport w tym pomaga. Jego największym marzeniem jest występ w programie z synkiem, który jest jego najwierniejszym kibicem! 6-latek w tym roku wystartował w swoich pierwszych zawodach OCR kids.

– Prawdziwy sportowiec żadnych wyznań się nie boi! – od tych słów Mariusza Pudzianowskiego rozpoczniemy 3. odcinek „Ninja Warrior Polska”. Pięciokrotny Mistrz Świata Strongman po raz drugi spróbuje zmierzyć się z torem ninja. Po ostatnim występie na torze czuje nie dosyt, wpadł do wody na trzeciej przeszkodzie. Jak sam wówczas powiedział – Ninja kojarzy mi się z kimś takim delikatnym, skromnym, szczupłym, przebiegłym… a ja jestem taki skromny mały hipopotam. Czy tym razem uda mu się wejść na górę i przybić piątkę komentatorom – Jurkowi Mielewskiemu i Jurasowi po ukończonym biegu? – Moim marzeniem, planem jest żeby ten tor ukończyć – nie ważne w jakim czasie, a czy to mi się uda? Zobaczymy.  – powieariusz dział z pewną rezerwą tuż przed startem.

Ninja Warrior Polska w każdy wtorek o godz. 20:05 tylko w Polsacie

(żródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.