“MasterChef” ruszyły zdjęcia do jesiennego show kulinarnego TVN

Podziel się:

“MasterChef 9”: fot. TVN/Michał Stawowiak

Wystartowały zdjęcia do do jesiennej edycji ,Master Chef,, ,najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce! Dwudziestka najlepszych kucharzy walczyć będzie o miejsce w finałowej czternastce. Kto sprosta wymaganiom jurorów Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana? 

W tym roku ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogły odbyć się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Przez trzy tygodnie widzowie TVN mieli możliwość uczestniczyć w internetowych castingach do nowego sezonu „MasterChefa”. Co weekend odbywało się głosowanie online, w którym wybrano trzech zawodników. Automatycznie dostali się oni do najlepszej dwudziestki. Kacper Lach, Iwona Kurczab i Tomasz Grabowski wraz z pozostałymi uczestnikami będą walczyć o wejście do finałowej czternastki i otrzymanie wymarzonego fartucha MasterChefa.
Kandydatów do tego tytułu bez zmian ocenią Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę 9. polskiego MasterChefa. Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy? Odpowiedź już jesienią w TVN!

(tvn)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.