„Mecenas Porada” Napięta atmosfera na planie serialu ?! Co się wydarzyło?

Podziel się:

fot.Polsat

Trwa odliczenia do długo oczekiwanej premiery telewizyjnej nowego serialu, pt. “Mecenas Porada”. Nowość wiosennej ramówki Polsatu startuje już 2 marca o godzinie 20:05 na antenie stacji i będzie emitowana w każdą środę!

Tytułową rolę w serialu gra Aleksandra Domańska, a jego reżyserem jest Bartosz Prokopowicz. W jednej z głównych ról występuje Antoni Pawlicki. W rozmowie z reporterem Pomponika aktor wspomina pracę na planie produkcji. Okazuje się, że w trakcie realizacji zdjęć dochodziło do napiętych sytuacji!

W rozmowie z Damianem Glinką z Pomponika Antoni Pawlicki zdradza, z jakimi problemami mierzyła się ekipa serialu “Mecenas Porada”.

– Czasem zdjęcia rzeczywiście długo trwają, są męczące. Dlatego bardzo ważne jest, aby zachowywać dobrą atmosferę, ponieważ ta dobra atmosfera wpływa na jakość spędzania czasu i przekłada się na ekran. Muszę przyznać, że nie zawsze tak było na planie serialu „Mecenas Porada”. Były tam osoby, które mam wrażenie nie dźwigały tak ciężkiej pracy – mówi aktor wcielający się w mecenasa Aleksandra Wyrzykowskiego.

O kogo chodzi? Kto stwarzał problemy na planie?

Mój profesjonalizm i lojalność środowiskowa sprawia, że nie powiem o kogo chodzi – ucina spekulacje Antoni Pawlicki.

Jednocześnie aktor wyraził uznanie dla reżysera serialu „Mecenas Porada”:
– Nasz reżyser Bartek Prokopowicz jest wspaniałym gościem, który wspaniale potrafił wszystko połączyć i ostatecznie zrealizował też serial w bardzo ciekawej formie (…) Ten naprawdę będzie zaskakujący! To nie jest zwykły komediowy serial obyczajowy. On jest ciekawie nakręcony i naprawdę warto to zobaczyć– przekonuje Antoni Pawlicki.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.