MEZO zaprasza na 20-lecie działalności scenicznej w Juszczynie!

Podziel się:

fot.mat.pras/org

Organizatorzy Juszczyna Festiwal publikują oficjalne zaproszenie prosto od Mezo, tegorocznej gwiazdy III edycji wydarzenia. Artysta zaprasza na swój koncert w Juszczynie z okazji jubileuszu 20 lat na scenie muzycznej.

 

Juszczyna Festiwal 2023

Tegoroczna, III już edycja popularnego społeczno-charytatywnego wydarzenia organizowanego przez Mirosława Dziedzica, Marysię Galbierz oraz Marcina Twardysko odbędzie się już 18 i 19 sierpnia. Gwiazdą wieczoru drugiego dnia festiwalu charytatywnego będzie znany z rozgłośni radiowych Jacek MEZO Mejer, który świętuje w tym roku swoje 20-lecie sceniczne. Publiczność podbił utworami takimi jak Ważne, Sacrum, czy Aniele.

Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się pod hasłem „Ważne, że potrafisz widzieć dobro”. Celem charytatywnej zbiórki Juszczyna Festiwal 2023 będzie wsparcie Stowarzyszenia Dzieci Serc zrzeszającego dzieci z niepełnosprawnościami oraz Justynki z Radziechów, która niezwłocznie wymaga kosztownej operacji.

Juszczyno jak wino uderzasz do głowy! Mezo zaprasza na koncert

 

Mezo w ostatnim czasie ponownie zyskuje popularność i powraca na scenę muzyczną z niezwykłą charyzmą i nowymi utworami. W piątek 03.03.2023 premierę miał sngiel pod tytułem Jakie masz dziś plany? Który nawiązuje do ponadczasowego hitu Aniele. Utworem tym Jacek Mezo Majer powrócił po 20 latach do duetu z LIBEREM. Początkiem roku artysta opublikował także nowy utwór nagrany wspólnie z AFU-RA.

Czy najnowszy singiel stworzony po 20 latach w duecie MEZO x LIBER okaże się sukcesem podobnym do hitu Aniele? O tym festiwalowicze będą mogli przekonać się już 19 sierpnia w Juszczynie.

 

Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów pierwszego dnia wydarzenia, pełnej rozpiski koncertowej oraz towarzyszących atrakcji do których przywykli uczestnicy charytatywnej imprezy kulturalnej w Juszczynie. Wstęp na wydarzenie jest darmowy oraz niebiletowany. Na miejscu będzie można przekazać cegiełkę finansową jako formę wsparcia charytatywnego dla Stowarzyszenia Dzieci Serc bądź Justynki z Radziechów.

(mat.pras/org)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.