Jose Mourinho wybrał swojego piłkarza wszechczasów. Jednak nie Cristiano Ronaldo i Messi !

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak iln24.pl 

W wywiadzie  dla LiveScore hiszpański dziennik as.com cytuje wywiad  Jose Mourinho, który wybrał swojego piłkarza wszech czasów, nie wybrał Cristiano Ronaldo, oraz Lionela Messiego, gdyż jak powiedział ,,łowi w innej rzece,,

Jose Mourinho  oczywiście darzy wielkim szacunkiem i pozostaje wielkim fanem Ronaldo i Messiego, te dwie wielkie gwiazdy futbolu  w ciągu ostatnich 15 lat zaznaczyły jakość na światowej mapie futbolu.

„ Fenomen Cristiano i Leo Messiego trwa od dawna, byli na szczycie praktycznie każdego dnia od 15 lat. Ale jeśli mówimy ściśle o talencie i umiejętnościach,nikt nie pokona Brazylijczyka . Kiedy był w Barcelonie z Bobby Robsonem Uświadomiłem sobie, że jest najlepszym graczem, jakiego kiedykolwiek widziałem ”– powiedział Jose Mourinho.

Ronaldo Nazario. Dla Mourinho liczy się ,,fenomen,,

To właśnie Brazylijczyk Ronaldo Nazzario okazał się piłkarzem wszech czasów dla Jose Mourinho. Portugalczyk spotkał go w połowie lat 90, gdy dołączył do sztabu trenerskiego Bobby’ego Robsona – powiedział Mourinho. Według Mourinho kontuzja kolana jakiej doznał Ronaldo pokrzyżowała mu utrzymanie się na szczycie przed długi czas.

Jose Mourinho kontynuując, wyjaśnił że ,,Kontuzja  Ronaldo zabiła jego karierę która mogła być wspaniała, a talent który miał wówczas 19-latek był niesamowity,, dodał słynny trener.

(as.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *