Natalie Imbruglia z premierowym klipem do singla „On my way”

Podziel się:

fot.mat.pras

Natalie Imbruglia z premierą klipu do najnowszego singla „On my way”. To kolejny utwór z nadchodzącego albumu „Firebird” z premierą 24 września 2021.

Natalie Imburglia wraz z Davidem Lopezem Edwardsem wyreżyserowała klip do swojego najnowszego singla, „On My Way”. W wideo przeplatają się sceny, w których Natalie odwiedza londyńskie Portobello i beztrosko tańczy na plaży. Utwór „On My Way” został stworzony we współpracy z Egiem White’em, z którym napisała m.in. przebój „Shiver” oraz gitarzystą The Strokes, Albertem Hammondem Jr i jej wieloletnim producentem Gusem Obergiem.

 „On My Way” to jeden z moich ulubionych utworów z „Firebird”. Mówi o podążaniu za falą, o porankach, kiedy budzisz się i czujesz się niezwyciężony.letni, spokojny singiel. Nie mogę się doczekać, żeby zagrać go na żywo! – komentuje wokalistka. „Firebird” został prawie w całości nagrany w lockdownie, i wyprodukowany „zdalnie” przez Natalie i My Riot, przy dodatkowym wsparciu Alberta Hammonda Jr, Gusa Oberga (The Strokes, Albert Hammond Jnr oraz Romeo Stodarta (Magic Numbers).

Do pracy nad swoim nowy albumem, Natalie zaprosiła międzynarodowe towarzystwo, m.in. Alberta Hammonda Jr z The Strokes, Romeo Stodarta z The Magic Numbers, KT Tunstall, Eg White’a (Adele, Dua Lipa, Sam Smith), Luke’a Fittona (Little Mix, Girls Aloud), Fiona Bevan (One Direction, Ed Sheeran), Rachel Furner (Little Mix, Jason Derulo, Craig David). Ten album to, jak mówi sama autorka, „odkrywanie poczucia własnej pewności”; to album o niezależności, wrażliwości, zestawieniu siły i kruchości.

On My Way” to kolejny utwór z nadchodzącego albumu „Firebird” (premiera: 24 września 2021) – wideo dostępne TUTAJ

„Firebird” będzie dostępny w formatach: CD (Standard & Deluxe) & limitowanej edycji blue vinyl oraz w formie cyfrowej.
Premiera albumu – 24 września 2021.
PRE-ORDER albumu ‘FIREBIRD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.