Netta czaruje swoim wokalem w nowym klipie do singla „Cuckoo”

Podziel się:

fot.pras 

Netta prezentuje premierę swojego klipu do singla ,,Cuckoo,, „Ta piosenka bardzo długo dojrzewała w moim sercu, bym mogła się nią z Wami podzielić.” – komentuje artystka.

Nowe wideo jest kolejnym, istotnym krokiem w metamorfozie artystycznej Netty. Porusza tematykę ograniczeń narzuconych przez system, funcjonowania według ściśle wyznaczonego schematu oraz braku możliwości życia w zgodzie z samym sobą. Artystka jest odpowiedzialna za scenariusz wraz z Bertem Elliotem oraz Krystą Youngs, a wyjątkowa, nowoczesna stylizacja to dzieło wieloletniego przyjaciela i współpracownika Netty – Itay Bezaleli.

„To utwór o braku wolności i byciu uwięzionym, o niepewności dotyczącym poczucia swojego własnego „ja”. Symbolizuje niewolę moich myśli, niczym balerina, która utknęła w kryształowej szkatułce już na zawsze… Cuckoo to moja spowiedź. Tym singlem ukazałam swoje prawdziwe oblicze, którego nikt wcześniej nie znał. W moim życiu wiele spraw potoczyło się zbyt szybko, a ja nie mogę nic na to poradzić. Mogę jedynie zwątpić…” – wspomina.

Premiera nowego singla pod LINKIEM

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.