Wizz Air ogłasza nowe połączenie z Krakowa. Polecimy na północ

Podziel się:

fot.Wizz Air

Wizz Air, ogłasza  nową trasę z Krakowa do Sztokholmu w Szwecji. Nowa trasa będzie kursowała 3 razy w tygodniu, już od 16 lipca. Pasażerowie mogą już rezerwować bilety  na wizzair.com lub za pomocą aplikacji mobilnej WIZZ **.

Sztokholm, stolica Szwecji, jest znany jako jedno z najbardziej zintegrowanych i przyjaznych miast na świecie. Jej współczesny, miejski urok jest zrównoważony wielowiekową historią i bliskością natury.

Do Sztokholmu rejsy będą się odbywać we wtorki, czwartki, i soboty ceny biletów zaczynają się już od 89 zł.

Paulina Gosk, kierownik ds. Komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała „Kraków stał się bazą Wizz Air w Polsce w ubiegłym roku i szybko rozwinął się do eksploatacji 3 samolotów z 26 trasami do 13 krajów. W ramach rozwoju stale rozbudowujemy naszą sieć z regionu Małopolski. Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla nasze zaangażowanie w działalność w Polsce, która historycznie jest naszym pierwszym rynkiem, na którym rozpoczęliśmy działalność 16 lat temu. Cały czas widzimy potencjał popularności Krakowa zarówno jako miejsca turystycznego, jak i w kontekście centrum biznesowego, i mamy nadzieję, że zobaczymy wielu pasażerów na pokładzie naszej wyjątkowo wydajnej floty. ”

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.