„Ninja Warrior Polska” Piotr Świerczewski trenował mentalnie

Podziel się:

fot.Krystian Szczesny

Gwiazda polskiej piłki nożnej Piotr „Świr” Świerczewski postanowił udowodnić, że piłkarze są świetni nie tylko w bieganiu za piłką! Słynnego sportowca zobaczymy najbliższym odcinku „Ninja Warrior Polska”, emitowanym w Polsacie 22 września o godz. 20:05.

Piotr Świerczewski to kolejny popularny sportowiec, który zdecydował się spróbować swoich sił na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie. Jak ocenia swoje umiejętności i możliwości? – Nie miałem niestety zbyt wiele czasu na przygotowania. Ale obejrzałem kilka odcinków poprzedniej edycji show, by przygotować się mentalnie na to, co mnie tu czeka – przyznaje były piłkarz. – Nie wiem, czy będę miał wystarczająco dużo siły w rękach. Waga po zakończeniu kariery niestety wzrosła. Mimo wszystko czuję ogromne podekscytowanie. Chcę pokazać, że piłkarze nie tylko świetnie kopią. Ale doskonale sprawdzają się w innych sportowych wyzwaniach.

Jak mentalne przygotowanie i pozytywne nastawienie przełoży się przejście przez tor? O tym przekonamy się już 22 września o godz. 20:05 w Polsacie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.