Pierwsza edycja Stand-up podczas Juwenaliów UEK 2024 !

Podziel się:

fot.mat.pras

Pierwsza edycja Stand-Up Stage UEK 2024 to doskonała okazja dla fanów humoru i dobrej zabawy do spędzenia wieczoru w wyjątkowym towarzystwie. Odbędzie się ono 7 maja w
krakowskim Hype Parku.

Podczas pierwszej części wydarzenia na scenie swoje zaprezentuje się pięciu początkujących stand-uperów. Ich umiejętności sceniczne będą oceniane przez profesjonalne jury. Uczestnicy konkursu będą rywalizować w kilku konkurencjach. Dla zwycięzcy czekają atrakcyjne nagrody. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił na scenie lub masz już w tym niewielkie doświadczenie, wypełnij formularz dostępny na wydarzeniu na Facebook’u!

Stand-Up Stage UEK 2024 – debiutujące wydarzenie Juwenaliów UEK 2024!

Wieczór Stand-Up Stage UEK zwieńczy występ dwóch profesjonalnych komików, którzy rozbawią publikę do łez – Bartosza Zalewskiego oraz Adama Sobańca!
Bartosz Zalewski znany jest ze swojego niepowtarzalnego stylu i inteligentnych żartów. Jegobdystans do rzeczywistości oraz spostrzeżenia na temat życia codziennego z pewnością rozbawią do łez całą publikę. Natomiast Adam Sobaniec to komik o wyjątkowym talencie do improwizacji. Zdecydowanie dostarczy on widzom niezapomnianych chwil pełnych śmiechu!

Bilety na Stand-Up Stage UEK dostępne są na stronie www.juwenaliauek.pl oraz stacjonarnie w klubie studenckim ZaUEK na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.