PKO Ekstraklasa. Co za emocje Cracovia remisuje z Pogonią ! (ZDJĘCIA)

Cracovia po zaciętej końcówce zremisowała zliderem PKO BP Ekstraklasy Pogonią Szczecin 1-1 bramkę.Obie bramki padły w doliczonym czasie gry.

Emocje w 25 kolejce PKO BP Ekstraklasy przy Kałuży pomiędzy Cracovią a Pogonia Szczecin. Wynik meczu rozstrygnął się dopiero w doliczonym czasie gry, oba gole zdobyli rezerwowi którzy w końcówce meczu pojawili się na murawie. Najpierw bramkarza Cracovii w 92 minucie  pokonał Sebastian Kowalczyk, wszystko wydawało się że Pogoń wywiezie z Krakowa komplet punktów.Nosa do zmiany miał Jacek Zieliński wprowadzając na boisko w 94 miucie brazylijczyka Rivaldihno który minutę póżniej po doskonałym dosrodkowaniu Sergio Hancy pięknym uderzeniem głową daje podział punktów w meczu.

Cracovia -Pogoń Szczecin 1-1 (0-0)  Rivaldinho 90 – Sebastian Kowalczyk 90

Cracovia: Karol Niemczycki – Cornel Râpă, Matej Rodin, Virgil Ghiță, Kamil Pestka – Sergiu Hanca, Karol Knap (84, Luís Rocha), Mathias Hebo Rasmussen, Pelle van Amersfoort, Jewhen Konoplanka (79, Michał Rakoczy) – Jakub Myszor (90, Rivaldinho).

Pogoń: Dante Stipica – Jakub Bartkowski, Kóstas Triantafyllópoulos, Igor Łasicki, Luís Mata – Rafał Kurzawa (90, Piotr Parzyszek), Damian Dąbrowski, Mateusz Łęgowski (90, Mariusz Fornalczyk), Kamil Drygas (67, Wahan Biczachczjan), Kamil Grosicki (67, Jean Carlos Silva) – Luka Zahovič (80, Sebastian Kowalczyk).

Cracovia- Pogoń 1-1 Rivaldihno bohaterem pasów