Pol’and’Rock 2021 poznaliśmy pierwszą gwiazdę !

Podziel się:

Dżem. fot. Jarek Blaminiski

Pol’and’Rock 2021 ze względu na pandemię koronawirusa zmusił organizatorów do przeniesienia imprezy na lotnisk0 w Makowicach-Płotach. Na scenie, tak jak w Żarach w 1997 roku – zagra kapela Dżem.

Tegoroczna edycja Festiwalu będzie inna ze względu na pandemiczne obostrzenia, ale wracamy myślą do źródeł naszego letniego, muzycznego spotkania, utwierdzając się w przekonaniu, że idee Festiwalu, czyli “Miłość, Przyjaźń, Muzyka” są tak samo aktualne jak 24 lata temu zapowiadają organizatorzy.

Dżem to kapela, która zdefiniowała historię rozwoju polskiej muzyki rockowej i bluesowej. Piosenki Dżemu rozbrzmiewają z setek tysięcy gardeł na wielkich koncertach plenerowych i festiwalowych, ale też doskonale brzmią przy akompaniamencie gitary, przy blasku ogniska.

Organizatorzy Pol’and’Rock Festival są w kontakcie z zaprzyjaźnionymi artystami z Polski i z zagranicy, opracowując line-up 27 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Jak informują organizatorzy więcej artystów  którzy zaprezentują się na scenie na Lotnisku Makowice-Płoty podane zostaną już wkrótce.

(wośp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.