Pol’and’Rock Festival- to już ostatnia szansa na zakup wejściówek!

Podziel się:

Pol’and’Rock RFestival, fot. Damian Mękal

Trwa sprzedaż ostatnich wejściówek na rozpoczynający się w czwartek Pol’and’Rock Festival. Dostępne miejsca to efekt zwrotów i deklaracji fanów festiwalu, którym na wydarzenie – mimo wcześniejszego nabycia wejściówek – dojechać się nie uda. To ostatnia szansa, by pojawić się na festiwalu – sprzedaż wejściówek nie będzie się odbywała na terenie wydarzenia.

W wydarzeniu w formie stacjonarnej, na zamkniętym terenie, uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób – posiadaczy specjalnych wejściówek, dystrybuowanych przy współpracy z serwisem eBilet. Dziś do sprzedaży trafiły ostatnie wejściówki, będące efektem zwrotów i deklaracji fanów festiwalu, którym na wydarzenie dojechać się nie uda. 

Sprzedaż wejściówek na Pol’and’Rock Festival rozpoczęła się z końcem maja i odbywała się w trzech turach do końca czerwca w serwisie eBilet, stanowiącym jedyne miejsce ich dystrybucji. Wejściówki były również dostępne w konkursach partnerów wydarzenia.

Osoby, które zakupią dziś wejściówki – z uwagi na czas procesowania płatności – wstęp zagwarantowany będą miały od środy. Nie będzie możliwości zakupu wjazdówki na samochód, ponieważ parking jest już pełny, ale do Płot będzie można dojechać z całej Polski z przesiadką w Szczecinie lub Kołobrzegu skąd będzie jechać dodatkowych kilkadziesiąt pociągów. Kupujący – zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów i wykorzystaniem limitu osób niezaszczepionych w pierwszej turze sprzedaży – muszą być osobami w pełni zaszczepionymi na nie później niż 2 tygodnie przed festiwalem iposiadać certyfikat to poświadczający.

Serwis eBilet jest jedynym miejscem dystrybucji wejściówek, sprzedaż nie będzie prowadzona na terenie wydarzenia, nie będzie również możliwości wstępu bez wejściówki. Także w okolicy festiwalu nie będzie infrastruktury umożliwiającej biwakowanie czy śledzenia z odległości przebiegu wydarzenia. 

Posiadacze wejściówek mają zagwarantowane bezpłatne miejsce na polu namiotowym stanowiącym element festiwalowego terenu, rozmaitych stref i atrakcji przygotowanych przez partnerów, sklepu Lidl i pasażu handlowego. Na Dużej Scenie festiwalu odbędą się koncerty kilkudziesięciu artystów z Polski i ze świata, a na Akademii Sztuk Przepięknych spotkania z wyjątkowymi gośćmi oraz koncerty nocne.

(wosp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.