Policja kontra dzik..który ukradł dzieciom pierogi i zjadł

Podziel się:

fot.Policja legnicka

Policjanci z Legnicy wezwani zostali do nietypowej interwencji. Funkcjonariusz musieli zmierzyć się z dzikiem , który miał ukraść i zjeść dzieciom pierogi- informuje legnicka policja.

Mundurowi z legnickiej drogówki zostali wysłani na nietypową interwencję. Do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wpłynęła informacja, że na ulicy Oświęcimskiej w Legnicy duży dzik zjadł dzieciom pierogi i teraz warczy na nie.

Funkcjonariusze którzy udali się na miejsce gdzie zastali ietypowego nsprawcę ,,kradzieży pierogów,,  oraz osoby poszkodowane. Za naganne zachowanie, sprawca odpowiedziałby karnie, gdyby nie fakt, że był…dzikiem.

Tym razem obyło się bez zatrzymania, policjanci  zadbali o bezpieczeństwo osób, które znajdowały się w pobliżu zwierzęcia, a następnie przegonili dzika w bezpieczne miejsce, z dala od ludzi.

Dzik na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy.  Pamiętajmy jednak, że w przypadku spotkania z dzikiem, należy zachować ostrożność i nie zbliżać się do niego- informują funkcjonariusze z Legnicy.

(policja legnicka)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.