Groove Armada: Brytyjczycy promują nowy remix singla „Get Out On The Dancefloor”

Podziel się:

fot.pras 

Groove Armada uznany duet dance’owy z Wielkiej Brytanii prezentuje remix singla „Get Out On The Dancefloor” Autorem remixu jest Joe Goddard „Get Out On The Dancefloor” zapowiada nowy album, który ukaże się już wkrótce!

Joe Goddard to brytyjski songwriter, DJ oraz producent. Wraz z Alexisem Taylorem jest współzałożycielem angielskiego synth-popowego bandu – Hot Chip. Zajmuje się także wydawnictwem; w 2007 roku otworzył wytwórnię płytową Greco-Roman, która współpracuje z takimi formacjami jak: Disclosure czy Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

Remix singla „Get Out On The Dancefloor” diametralnie różni się od oryginalnej wersji, lecz wciąż zachowuje esencję brzmienia Groove Armady. Bębny wywołują gęsią skórkę, a w pewnym momencie utwór staje się organiczną, wibrującą ścianą dźwięku! Nie tracąc dynamiki oryginału, Goddard, stopniowo wprowadza niezależnie własne inspiracje, zamieniając kawałek  w prawdziwy indie-clubowy track!

Groove Armada to uznany duet dance’owy z Wielkiej Brytanii, który tworzą: Andy Cato oraz Tom Findlay. Zespół ma na swoim koncie 8 albumów studyjnych z kórych aż 4 znalazły się w prestiżowym zestawieniu – Top 50 UK Albums Chart! Kawałki takie jak „Superstylin'”„My Friend” czy „I See You Baby” wciąż zdobywają nowych fanów, i notują kolejne rekordy na platformach streamingowych; na Spotify, Groove Armada cieszy się liczbą ponad 100 milionów odtworzeń!

Utwór dostępny TUTAJ

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.