Pretenders z nowym wideo do kolejnego singla „Turf Accountant Daddy”

Podziel się:

fot.pras 

„Turf Accountant Daddy” opiera się na charakterystycznyh gitarowych riffach, z towarzyszeniem mocnego wokalu Chrissie Hynde. Wideo do singla po raz kolejny wyreżyserował John Minton – brytyjski twórca filmowy z Bristolu i wieloletni przyjaciel Pretenders, znany ze swoistego, eksperymentalnego i „halucynogennego” stylu; pracuje również  z innymi uznanymi artystami, takimi jak: Noel GallagherPortishead czy Savages.

 Album „Hate For Sale” będzie jedenastym studyjnym krążkiem zespołu! Został wyprodukowany przez legendarnego, brytyjskiego producenta – Stephena Streeta, znanego ze współpracy z takimi zespołami jak : The Smiths, Blur, czy The Cranberries.

Pretenders legenda rocka

Zespół założony w 1978 r przez Chrissie HyndeJamesa Honeymana ScottaPete’a Farndona oraz Martina Chambersa. Ich debiutancki album pt. „Pretenders” zapewnił im, niemal od razu miejsce wśród najlepszych zespołów nowej fali rocka. Wg magazynu Rolling Stone, krążek znajduje się na 155 miejscu w zestawieniu TOP 500 albums! Pretenders należą również do Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rocka, honorującego najznamienitsze zespoły i formacje muzyczne, które swoją działalnością i twórczością znacząco wpłynęły na rozwój muzyki rockowej.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *