Robert Lewandowski żegna się z Bayernem ! ”Moja historia dobiegła końca”

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl 

Robert Lewandowski nieoczekiwanie na konferencji prasowej odniósł się do swojej przyszłości. Na dziś pewne jest jedno, że moja historia  z Bayernem Monachium dobiegła końca, nie wyobrażam sobie dalszej wspólpracy-powiedział kapitan Biało-Czerwonych na konferencji prasowej reprezentacji Polski.

O ewentualnym  odejściu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium mówiło się już od dawna, spekulacje gdzie ma odejść najlepszy strzelec Bundesligi nasiliły się w ostatnim czasie na La Ligę. To właśnie FC Barcelona była najcześciej cytowana wśród większości mediów czy włąsnie tam trafi Polak? Chyba nikt nie spodziewał się slów Roberta Lewandowskiego które potwierdziły że koniec wspólpracy z Bayernem Monachium jest bliski. Kontrakt polaka wygasa w czerwcu 2023 roku ale mało prawdopodobne jest by został pzredłużony.

Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium

Wypowiedź 33-letniego napastnika nie budzi wątpliwości czy zostanie on na kolejny sezon w drużynie Mistrza Niemiec.

Na dziś pewne jest jedno że moja historia z Bayernem Monachium dobiegła końca, nie wyobrażam sobie po tym wszystkim co wydarzyło się  w ostatnich  miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej dobrej współpracy.Zdaję sobie z tego sprawę że transfer będzie najlpepszym rozwiązaniem dla obu stron, i wierzę w to że Bayern nie zatrzyma mnie dlatego że może..-powiedział zwycięzca nagrody ,,FIFA The Best,, na konferencji prasowej reprezentacji Polsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.