Salon sukien ślubnych Goka rusza w Polskę!

Podziel się:

fot.pras 

Jesteś fanką programu „Salon sukien ślubnych Goka”? Szukasz inspiracji i wymarzonego stroju na ten wyjątkowy dzień? Potrzebujesz rady doświadczonych stylistów? A może po prostu chcesz wypić kawę i skorzystać z usług sztabu naszych specjalistów ślubnych? Już od czerwca telewizja TLC rusza w Polskę z wyjątkowym autobusem! 

Gok Wan potrafi znaleźć drogę do serca każdej kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny brytyjski stylista ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo. W każdy wtorek o 21.30 w TLC można oglądać jego nowy polski program „Salon sukien ślubnych Goka”, w którym pomaga przyszłym pannom młodym wybrać jedyną i wymarzoną kreację.
Zainteresowanych udziałem w programie było tak dużo, że telewizja TLC postanowiła wyjść im naprzeciw i wyruszyć w Polskę wyjątkowym ślubnym autobusem. Każda przyszła panna młoda będzie mogła skorzystać z usług ekspertów! Na miejscu będzie czekać na Was fryzjer, makijażystka, manicurzystka oraz ekspert z salonu sukien ślubnych.
Już w czerwcu zawitamy do Radomia, Kielc, Zabrza, Opola, Łodzi, Torunia, Olsztyna i Gdyni. Zapraszamy w godzinach 12.00-18.00. Wstęp wolny!
Szczegółowe informacje na stronie internetowej TLC Polska (https://www.tlcpolska.pl/) i mediach społecznościowych.
Serdecznie zapraszamy! Szukajcie specjalnego ślubnego autobusu TLC w swoich miastach!
Harmonogram:
6 czerwca – Radom, plac przy Galerii Słonecznej
7 czerwca – Kielce, Rynek Główny
8 czerwca – Zabrze, parking przy Galerii Platan
9 czerwca – Opole, Rynek Główny
13 czerwca – Łódź, dziedziniec Manufaktury
14 czerwca – Toruń, parking przy Atrium Copernicus
15 czerwca – Olsztyn, parking przy Galerii Warmińskiej
16 czerwca – Gdynia, parking przy Muzeum Miasta Gdyni
Mapa - Bus Goka.png
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *