Sentymentalna muzyczna podróż Donia i TKM’a do lat 90.! “Japońskie Zabawki” już w sieci!

Podziel się:

 Doniu z nowym singlem  “Japońskie Zabawki” fot.mat.pras

Doniu i TKM powracają z nowym, ekscytującym singlem “Japońskie Zabawki,” który zabiera słuchaczy w fascynującą podróż po japońskiej motoryzacji lat 90.

Doniu oraz TKM przenoszą nas do złotych lat japońskiej motoryzacji w swoim najnowszym singlu “Japońskie Zabawki.” Od Hondy po Lexusa, artyści eksplorują dziedzictwo japońskich pojazdów, tworząc przy tym utwór o mocnym klubowym brzmieniu, który zaprasza do podróży po polskich drogach. Teledysk do utworu to prawdziwa uczta dla miłośników motoryzacji z klasycznymi modelami lat 90., takimi jak Prelude, Crx czy Nsx.

Singiel jest już dostępny na platformach streamingowych: link do utworu.

Doniu i TKM powracają z nowym, singlem “Japońskie Zabawki,”

Doniu podkreśla, że inspiracją do stworzenia tego utworu było fascynujące dziedzictwo japońskich pojazdów, które mają swoje miejsce w sercach fanów motoryzacji. Wraz z TKM, artyści przenoszą nas w czasie, ożywiając wspomnienia z lat 90.. Artyście ponownie udowadniają swoje miejsce w polskim świecie muzycznym, łącząc dziedzictwo japońskich samochodów z energetycznym brzmieniem. Tym razem połączyli swoje siły przez co światło dzienne ujrzał nie tylko singel, ale także teledysk, który przenosi nas do złotych lat motoryzacji.

Teledysk do utworu jest prawdziwą ucztą wizualną, z klasycznymi modelami samochodów, takimi jak Prelude, Crx czy Nsx. Reżyserią i produkcją teledysku zajęła się firma DLPromotion.com, a efekt końcowy to unikalny mix japońskiej klasyki z nowoczesnym brzmieniem Donia i TKM. “Japońskie Zabawki” to nie tylko utwór muzyczny – to podróż w czasie i przestrzeni, która z pewnością zachwyci fanów Donia i TKM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.