„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” Casting do programu nadal trwa !

Podziel się:

fot.Polsat/Bogdan Jabłoński

Izabela Janachowska ponownie ruszyła w Polskę, by spełnić marzenia zakochanych par o bajkowym ślubie! Casting do programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” – nadal trwa. Zgłoś się!  
Pary z romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. W tle prawdziwa miłość, różne przeciwności losu i nieocenione wsparcie najbliższych. To wszystko zobaczyli widzowie w pierwszym sezonie „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej”. Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej serii programu, a w niej nowe pary i momenty pełne wzruszeń.
Ekspertka od weselnych zadań specjalnych Izabela Janachowska wraz ze swoją ekipą po raz drugi pomoże spełnić marzenia zakochanych o bajecznym weselu. Różowy wedding bus przemierzy Polskę, by wesprzeć narzeczonych w realizacji wymarzonej uroczystości.
Nagrania do programu właśnie ruszyły, jednak zakochani, którzy potrzebują pomocy w organizacji ślubu nadal mają szansę znaleźć się w programie. Casting trwa.
Łączy Was niesamowite uczucie i silna miłość? Czujecie, że Wasza historia jest absolutnie wyjątkowa i to właśnie Wam powinniśmy pomóc w realizacji marzenia o najpiękniejszym ślubie? Jeżeli czujecie, że to właśnie do Was powinien przyjechać mój różowy bus, to koniecznie zgłaszajcie się do nas– zaprasza młode pary Izabela Janachowska.
Aby znaleźć się w programie należy wejść na stronę: https://www.polsat.pl/casting/slubne-pogotowie/i wypełnić ankietę.
“Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” już wkrótce na antenie Polsatu!

(źródło:Polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.