„Star Voice. Gwiazdy mają głos” Rusza sprzedaż biletów, dołącz do programu na żywo!

Podziel się:

,,Star Voice,, jury fot.TVP

Telewizja Polska po raz pierwszy rozpoczyna sprzedaż biletów na organizowane przez siebie nagrania na żywo. Pionierski projekt dotyczyć będzie muzycznego show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, którego nagrania odbywać się będą od 28 lutego, w każdy piątek, w studiu TRANSCOLOR pod Warszawą.

O programie

W programie „Star Voice. Gwiazdy mają głos” aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie TVP2 zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Występy uczestników oceniać będzie jury w składzie:

Niekwestionowana królowa czeskiej estrady, Helena Vondrackova; znakomita piosenkarka, Majka Jeżowska oraz jeden z najpopularniejszych polskich komików, Mariusz Kałamaga.

Uczestnicy „Star Voice. Gwiazdy mają głos”

Uczestnikami pierwszej edycji programu będą m.in.: Aleksandra Szwed, Robert Koszucki, Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś, Monika Pyrek, Beata Chmielowska-Olech, Tadeusz Chudecki. Pełna lista uczestników zostanie opublikowana wkrótce!

Po raz pierwszy w roli prowadzących zobaczymy Michalinę Sosnę
i Mariusza Czerkawskiego.

O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański. Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii i spektakularnych efektów pirotechnicznych.

Bilety w cenie 30 PLN można nabyć na każdy program już teraz w serwisie ebilet.pl. Nie dotyczy to finałowego odcinka, na którego wejściówki będą dostępne dopiero w maju (15 maja przewidywany jest wielki finał). Organizatorzy przewidzieli także bilety rodzinne ze zniżką 25% – wejście z biletem czteroosobowym wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły na wydarzenie w tym samym momencie.

Dodatkowe informacje o biletach dostępne są na stronie bilety.tvp.pl.

 (org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.