Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem 2023. Kogo zobaczymy na scenie w Chorzowie?

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Sylwestrowa Moc Przebojów zapowiada się w tym roku wyjątkowo spektakularnie! Olbrzymia scena rozbłyśnie tysiącem świateł, a z głośników popłynie najlepsza muzyka, której będzie towarzyszyć iście zjawiskowa scenografia. W świat wielkich hitów i energetycznych rytmów nocy sylwestrowej w tym roku zabiorą widzów największe muzyczne gwiazdy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023/2024 ponownie w Chorzowie

Na Sylwestrową Moc Przebojów „pod chmurką” na Śląsku czekają co roku miliony widzów, a kolejna odsłona imprezy w otoczeniu przyrody i migoczących świateł Parku Śląskiego i tym razem zapowiada się szampańsko. Wszystko to za sprawą wyśmienitych artystów oraz doskonale dobranego repertuaru, który przypadnie do gustu zarówno starszej, jak i młodszej części publiczności.

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem 2023/2024. Kogo zobaczymy na scenie?

Wśród artystów, którzy uczynią tę noc wyjątkową znajdą się ikony polskiej sceny rozrywkowej takie jak: idol młodzieży, Dawid Kwiatkowski, królowa polskiej sceny Doda, której ostatnia trasa koncertowa „Aquaria Tour” okazała się olbrzymim sukcesem, charyzmatyczny Smolasty, a także pochodzący ze Śląska zespół Feel, który skutecznie rozkręci każdą imprezę. Na scenie zagości również niepokorna Kayah, od lat związany z Polsatem zespół Enej, czy gwiazdy polskiego rocka ze swoimi kultowymi utworami, m.in zespół „Lady Pank”.

Ponadto, wystąpią wokaliści młodego pokolenia tacy jak król You Tube’a, Konrad „Skolim” Skolimowski i Tribbs. Będziemy podziwiać również zwycięzcę ostatniej 19. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Kubę Szmajkowskiego  i jego poprzednika z 18. edycji najlepszego muzycznego show, Oskara Cymsa, którego utwór pt. „Niech mówią” zdobył tytuł Przeboju Lata Radia Zet i Polsatu.

Na scenie zagości także fenomenalny Matteo Bocelli – syn słynnego tenora światowej sławy – Andrea Bocellego. Temu młodemu artyście muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Matteo ma już na swoim koncie debiutancki album i utwór napisany przez samego Eda Sheerana i jego brata Matthew Sheerana. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi jest jednym z najchętniej zapraszanych artystów w Stanach Zjednoczonych i Europie, a w tym roku uświetni Sylwestra na Śląsku.

Sylwester z Polsatem odbędzie się na polach marsowych w Parku Śląskim w Chorzowie. Początek imprezy od godziny 20:00 na żywo również w telewizji Polsat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.