“Love Island. Wyspa miłości” znamy pierwszych uczestników 3 edycji !

Podziel się:

fot.Polsat

“Love Island. Wyspa miłości” – Poznajcie pierwszych uczestników 3. edycji!!

Najpopularniejsze i najgorętsze randkowe reality-show w historii telewizji powraca na antenę Polsatu. Program, który skradł serca widzów już za 4 dni na nowo rozbudzi emocje!
Nowy sezon zaskoczy każdego i gwarantujemy, że nuda to ostatnie, co może przytrafić się mieszkańcom willi i naszym widzom.

Kto tym razem zamieszka na Wyspie miłości? Uchylamy rąbka tajemnicy. Przed Wami Waleria Szewczyk i Maciej Dąbrowski.

“Love Island. Wyspa miłości” kim jest Maciej Dąbrowski?

Maciej Dąbrowski ma 26 lat, a jego znakami charakterystycznymi są wytatuowana lewa ręka, pieprzyki oraz wzrost. Mierzy aż 198 centymetrów!

Interesuje się motoryzacją i sportem. Trenuje boks oraz spędza wiele godzin na siłowni. Pracę łączy z pasją. Na co dzień jest trenerem personalnym. W przerwie od treningów lubi sięgnąć po dobrą książkę, bo nic nie relaksuje go tak bardzo jak właśnie literatura 📚

Za swój największy atut uznaje pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów.

W skali od 1 do 10 przyznał sobie 8 punktów, bo jak mówi, po prostu pozytywnie ocenia swoją osobę! Uważa, że najważniejsze w życiu jest bycie szczęśliwą osobą.

Ze szczerością przyznaje, że nie ma dużego doświadczenia w związkach. Do tej pory nawiązał tylko jedną poważną relacją, która przetrwała w sumie 3 lata. Singlem jest od 6 lat.

Wymarzona partnerka Macieja to niska brunetka, która zachwyca zarówno wysportowanym ciałem, jak i poczuciem humoru, swoją osobowością oraz intelektem 🧠

Przez kilka lat przebywał na emigracji w Chicago. Obecnie mieszka i pracuje w Rzeszowie.

“Love Island. Wyspa miłości” poznajcie Walerię Szewczyk

Waleria jest 23-letnią brunetką, która realizuje się jako modelka i stylistka paznokci.

Urodziła się w Etiopii, skąd pochodzi jej mama. Najwięcej czasu spędziła jednak we Francji, w Carcassonne. Kilka lat temu wróciła do Polski. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

W towarzystwie uchodzi za energiczną i spontaniczną dziewczynę, która nie boi się nowych przygód. Nie ukrywa, że łatwo ją zdenerwować. Bywa wybuchowa i zdecydowanie potrafi postawić na swoim 💥

To prawdziwa artystyczna dusza! Uwielbia rysować, tańczyć oraz grać na instrumentach 🎨 Interesują ją nowe miejsca i kultury, dlatego często podróżuje. Była świadkiem aż dwóch zamachów terrorystycznych!

W skali od 1 do 10 ocenia się… na 10!

Od ponad pół roku jest singielką. Nie ukrywa, że nigdy nie miała szczęścia w miłości. Ba! Życie uczuciowe opisuje jako tragiczne i przyznaje, że dała się oszukać chłopakowi

Doświadczenia nauczyły ją, że nie warto szukać ideałów. Przede wszystkim ceni sobie szczerość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Głęboko wierzy, że to wszystko znajdzie u boku jednego z mieszkańców Love Island.

 

Premierowy odcinek 3. edycji „Love Island. Wyspa miłości” w niedzielę, 28 lutego, o godzinie 20:00.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.