”Taniec z Gwiazdami” wraca do Polsatu. Sporo zmian kto w jury?

Podziel się:

Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz.poprowadzą ”Taniec z Gwiazdami”  fot.Polsat

XIV edycja uwielbianego przez widzów show pojawi się już w marcu. Show zyskuje nową oprawę, a także zmienia się dzień emisji, skład jury, producent, reżyser, choreograf i kostiumograf. Na nową odsłonę tego hitowego programu widzowie czekali półtora roku.

„Taniec z Gwiazdami” to wyjątkowy format, od lat doceniany przez widzów na całym świecie.
Polska edycja odniosła ogromny sukces i uważana jest przez twórców formatu za jedną z najlepszych”, mówi Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak. „Show jest obecny na antenie Polsatu od 10 lat, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć, dodać mu nowej energii. Bez zmian pozostaje to co jest DNA tego programu – emocje i rozrywka na najwyższym poziomie”.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ze zmienionym jury

W XIV edycji wystąpi 12 par. Oceniać je będzie niezwykłe jury w składzie: Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda.

Iwona Pavlović zasiada za jurorskim stołem od pierwszej edycji polskiej wersji „Tańca z Gwiazdami”. Utytułowana tancerka i znakomita sędzia zyskała już status legendy i dzięki swoim ostrym sądom nosi przezwisko „Czarna Mamba”.

Ewa Kasprzyk jest wybitną aktorka filmową, telewizyjna i teatralną znaną z ról miedzy innymi w takich produkcjach jak „Kogel-mogel”, „Bellissima”, „Solid Gold” czy „Chłopi” oraz wielu serialach m.in. „Przyjaciółki”, „Komisarz mama”, „Rodzina na Maxa”. Nowa jurorka wzięła udział w III edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie tańczyła w parze z Janem Klimentem.

Rafał Maserak jest utytułowanym tancerzem i choreografem związanym z show od początku jego polskiej wersji. Ma najwyższą taneczna klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Przygotował do programu wiele gwiazd niemal zawsze zajmując miejsce w finale.

Tomasz Jan Wygoda to choreograf, reżyser, tancerz, aktor, pedagog. Jest absolwentem wydziału historii WSP w Kielcach. Tancerz Kieleckiego Teatru Tańca oraz Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu Jacka Łumińskiego. Od 2007 współpracuje z Operą Narodową w Warszawie. Autor ruchu scenicznego
i choreografii do kilkudziesięciu spektakli operowych wystawianych w kraju i na najważniejszych scenach operowych świata: m.in Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Covent Garden w Londynie, Theater an der Wien, Opery Królewskiej w Sztokholmie, Izraelskiej Opery w Tel Awiwie.

XIV edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” poprowadzi uwielbiany przez widzów, mistrzowski duet – Paulina Sykut – Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

(żródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.