Maciej Musiał, Roxie Wegiel i Małgorzata Ostrowska-Królikowska w Tańcu z Gwiazdami!

Podziel się:

fot.Polsat

Przed nami  XIV edycja  Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. w której   wystąpi 12 par. Program będzie można ogladac od 3 marca w każdą niedziele o 20.00 w Polsacie.

Taniec z Gwiazdami poznaliśmy pierwszych trojga uczestników XIV edycji

Maciej Musiał 
absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego
w Krakowie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Pierwszy raz na szklanym ekranie pojawił się w wieku 6 lat. Od tamtej pory wystąpił w wielu produkcjach, nie tylko telewizyjnych, ale również filmowych. Popularność zdobył dzięki roli Tomka Boskiego serialu „rodzinka.pl”. Publiczność miała okazję zobaczyć go także w takich serialach, jak: „Ojciec Mateusz”, „Ludzie Chudego”, „Ranczo”, „Hotel 52″, „Prawo Agaty”. Zasilił także ekipę sezonu „Czasu Honoru – Powstanie”, a także zagrał w dwóch sezonach serialu „Krew z krwi”.  Ponadto, wcielił się w rolę Jaśka Meli
w pełnometrażowej produkcji kinowej „Mój Biegun” opowiadającej o historii najmłodszego w historii zdobywcy obu biegunów w ciągu jednego roku, który jest niepełnosprawny. Wiosną 2013 roku dołączył do ekipy The Voice Of Poland, gdzie wcielał się w rolę współprowadzącego.

Aktor zagrał również jedną z głównych ról w pierwszej polskiej produkcji platformy Netlflix – serialu „1983″, którego był także koproducentem. Maciek wziął także udział w długo wyczekiwanej produkcji Netflixa – amerykańskim „Wiedźminie”. Z kolei w 2019 roku amerykański magazyn Forbes umieścił go na liście najbardziej wpływowych gwiazdw Europie w rankingu „30 under 30″.

W 2022 roku na platformie Netflix ukazał się serial „1899″ niemieckiej produkcji
z międzynarodową obsadą. Maciej wcielił się w nim w jedną z kluczowych ról. Serial zdobył uznanie wśród widzów i był jedną z
najlepiej ocenianych produkcji.

Roksana Węgiel
– jest 19 letnią piosenkarką, autorką tekstów i najpopularniejszą nastolatką w naszym kraju. Jako pierwsza w Polsce zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Eurowizji Junior, co czyni ja już postacią historyczną. Jej płyty oraz single pokrywają się platyną, a na koncert przychodzą dziesiątki tysięcy fanów.

Dzięki swojemu wyczuciu stylu i niesztampowej urodzie jest ona ambasadorką międzynarodowych marek premium np. Tezenis. Została najlepszą marką osobistą 2023r., w kategorii „Inspiracja młodego pokolenia”.

Roksana zdobyła też wiele nagród wokalnych takich jak: MTV Europ Music Awords, Bestseller Empiku, Bursztynowego Słowika czy innych jak: Nickelodeon Kids Choice Awards, gwiazdy plejady debiut roku. Wielokrotnie była też nominowana do Fryderyków.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska 
– archetyp kobiecości: twarda i krucha. Dzielna i wrażliwa. Dowcipna i refleksyjna.

Mama Antka, Jaśka, Julii, Marceliny i Ksawerego. Wykreowała Grażynkę z Klanu – należąca do panteonu postaci serialowych w Polsce.  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek. Wspierająca, otwarta i aktywnie działająca producentka, dla której najważniejsze w życiu są spotkania bez granic. Od paru lat w Kudowie Zdroju łączy polskich i czeskich artystów na Festiwalu CZ-PL im. Pawła Królikowskiego, który organizuje z rodziną, wypełniając testament męża i spełniając się w roli mecenaski kultury na arenie międzynarodowej.

(żródło:Polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.