Temptation Island Polska. Przed parami pierwsze randki z singlami i singielkami

Podziel się:

Temptation Island Polska fot.Polsat

Po ostatniej wspólnej nocy pary spotkają się na śniadaniu z gospodarzem Michałem Figurskim. A tuż po nim nadejdzie moment, którego wszyscy się bali, a może właśnie na niego czekali… „Pożegnajcie się pięknie, to jest czas Waszego rozstania. Niech wygra MIŁOŚĆ” – zapowie Michał.

Panowie wybiorą się na pierwsze randki z wybranymi poprzedniego wieczoru singielkami i będą mogli ocenić, czy dokonali właściwych wyborów. Najpierw przejażdżka quadami a potem czas na bliższe poznanie i rozmowy. Czy prędkość i adrenalina ich zbliży? „Miłość to nie wszystko, pamiętaj. Fajny chłopak z Ciebie. Szkoda, żeby się zmarnował…” – zaczepnie powie singielka Julia do Kuby.  Jego dziewczyna Dominika już po poznaniu jego wyboru miała pewne obawy: „Julia to dziewczyna w typie Kuby. Jeśli będzie miała gadane, będzie taką pozytywną osóbką…to może zakręci Kubie w głowie…”. Czy obawy okażą się słuszne?

Panie natomiast skonfrontują swoje wyobrażenia o singlach z rzeczywistością podczas wypadu na SUPy! Czy któryś z mężczyzn okaże się wart grzechu a może wybory pań szybko okażą się chybione?   „Chciałbym bardziej zbliżyć się do Asi i idę w tym kierunku, aby to zdobyć!” – zapowie odważnei singiel Roman, który nie rzuci słów na wiatr i szybko przejdzie z Asią do nauki salsy. Edward, który na początku bardzo emocjonalnie zareagował na wybór Marysi, wydaje się być już spokojniejszy o przyszłość ich związku: „Marysia jest inteligentna, wie o co chodzi i nawet jeśli facet będzie jej opowiadał (facet, który sam wykreował się na taką osobę, która zdobywa kobiety, no i przychodzi do programu, bo szuka naprawdę kogoś) to jest to dla mnie śmieszne. Jeśli ona by to kupiła, byłbym naprawdę zdziwiony” – powie Edward. Piotr już po pierwszych wspólnych chwilach z Marysią będzie miał swoje przemyślenia na temat ich związku: „Moim zdaniem jej facet ją zaniedbuje”.

„Temptation Island Polska”dziś o godz. 21:05 w Polsacie!

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.