Katarzyna Bosacka wraca do telewizji! Zadebiutuje w nowym programie

Podziel się:

fot.TVN / R. Korybut

W marcu na antenie TTV nowość z Katarzyną Bosacką w roli prowadzącej. „DeFacto Bosacka” będzie programem o charakterze poradnikowym, którego formuła porusza zagadnienia związane między innymi z ekologią, higieną, zdrowym odżywianiem oraz funkcjonowaniem w stylu „zero waste”.

Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym – komentuje Katarzyna Bosacka. Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją – żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową – i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia – dodaje.
Premierowe odcinki „DeFacto Bosacka” emitowane będą od 23 marca, trzy dni w tygodniu o godz. 16:15.
Rozszerzamy portfolio programowe TTV, a obecność Katarzyny Bosackiej w wiosennej ramówce kanału to dla nas możliwość, by wzmocnić ofertę poradnikową stacji – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.
Katarzyna Bosacka z branżą medialną związana jest od lat. W jej dorobku znajdują się nie tylko programy telewizyjne, które prowadziła na antenie TVN Style –  spod jej pióra wyszło również 10 książek o tematyce edukacyjnej.
(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *