Trzy serialowe nowości już od października w Polsacie!

Podziel się:

fot.Pixabay/StockSnap

To będzie wyjątkowo gorąca jesień! Od 3 października, w soboty o godzinie 20:00, zapraszamy na fantastyczne premiery prosto z kina: „Mayday”, „Bad Boy” oraz „Bez skrupułów”, i to w wydłużonej „serialowej” wersji!

Oprócz świetnie zagranych ról aktorskich i wciągających historii, widzowie zobaczą materiały, które nie znalazły się w kinie! Nowi bohaterowie o zaskakujących życiorysach, jeszcze więcej wątków i scen – to oznacza tylko jedno – obejrzymy ekskluzywne wersje sprawdzanych kinowych hitów.

 

MAYDAY reż. Sam Akin

Cykl rozpoczyna serial „Mayday”. W sobotę, tj. 3 oraz 10 października, o godzinie 20:00 widzowie zobaczą po dwa odcinki tej diabelnie inteligentnej komediowej mieszanki. Telewizory „zatrzęsą” się od emocji i zaskakujących zwrotów akcji – od spontanicznych porodów, miłosnych perturbacji oraz wściekłych kobiet, po kradzieże mienia czy desperackich zakładów na wyścigach konnych. W „Mayday” może wydarzyć się dosłownie wszystko. Albo, jak ujął to Piotr Adamczyk: „Ten serial jest jazdą po bandzie. Nie ma w nim kompromisów. Idziemy na całość. Myślę, że to zaskoczy widzów“.  

Czy dwie żony to zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz),
z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej.  Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… Do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ponadto, w cały ten splot niefortunnych zdarzeń zostaje wplątany kolega Janka, Staszek (
Adam Woronowicz). Jak skończy się ta historia? Sprawdzicie już w 3 października w Telewizji Polsat!

 

BAD BOY reż. Patryk Vega

Kolejnym premierowym serialem na antenie Polsatu jest „Bad Boy”, który będzie można obejrzeć 17 oraz 24 października o godzinie 20:00. Specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd serialu, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni KrólikowskiMaciej StuhrAndrzej GrabowskiPiotr StramowskiMałgorzata KożuchowskaKatarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez piłkarzy – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko. „Bad boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

– 4-odcinkowy miniserial “Bad Boy” dla Telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór
w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. “Bad Boy” w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu
 – zapewnia reżyser Patryk Vega.

 

BEZ SKRUPUŁÓW reż. Jacek Bromski

Ostatnim serialem jest „Bez skrupułów”, który startuje 31 października o godzinie 20:00, a kolejne odcinki zobaczymy 7 i 14 listopada. „Bez skrupułów” to 5 odcinkowy polityczny thriller, który odsłania kulisy pracy policji oraz służb specjalnych. To kino akcji, w którym naprzeciwko siebie stanęli giganci polskiego aktorstwa – Janusz Gajos i Andrzej Seweryn. Na ekranie pojawi się także Maria Dębska, która nie występowała w wersji kinowej filmu! Jej partnerem będzie Maciej Maleńczuk, grający ekscentrycznego właściciela nocnego klubu.  

Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef, by namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu.

W serialu zobaczymy także: Olgierda ŁukaszewiczaMateusza Kościukiewicza, Piotra StramowskiegoDanutę StenkęEwę KasprzykKrzysztofa Stroińskiego czy Artura Żmijewskiego.

Seriale „Mayday”, „Bad boy” oraz „Bez skrupułów” na antenie Polsatu w każdą sobotę, od 3 października o godzinie 20:00

(Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.