„Wakacyjna Trasa Dwójki” plejada artystów wystąpi na pierwszym koncercie w Nowym Tragu !

Podziel się:

 Ronnie Ferrari  fot.Łukasz Nowak iln24.pl

W niedzielę, 28 czerwca o godz. 20:00 na lotnisku w Nowym Targu startuje „Wakacyjna Trasa Dwójki”. Pierwszy koncert odbędzie się w wyjątkowej formule –  widownia zgromadzona pod sceną wysłucha wykonawców w swoich samochodach. „Wakacyjna Trasa Dwójki” w każdą niedzielę wakacji, o godz. 20:00 w TVP2!

Najnowocześniejsza estrada plenerowa w kraju, największe gwiazdy polskiej muzyki, słynni, zagraniczni wykonawcy i młodzi, utalentowani artyści – to wszystko czeka  widzów w ramach dziewięciu koncertów niesamowitego lata z Dwójką. Na początek,
28 czerwca, w koncercie na scenie usytuowanej na lotnisku w Nowym Targu wystąpią największe gwiazdy: Zenek Martyniuk, Weekend, Cleo, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej, Marco Boccino, Mateusz Mijał, Czerwone Gitary, siostry Szlachta oraz Ronnie Ferrari. Koncert  poprowadzą Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska.

Podczas całej, składającej się z dziewięciu koncertów, trasy wystąpią m.in.:  Weekend, Anna Wyszkoni, Bayer Full, Helena Vondráčková, Milano, Piękni i Młodzi, Cleo, Daj To Głośniej, Ronnie Ferrari, Thomas Anders&Modern Talking Band, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Defis, Łzy, Blue Cafe, After Party, Jorrgus, Aleksiej Jarowienko, Stachursky i wielu innych wykonawców.

W tym roku „Wakacyjna Trasa Dwójki” będzie miała dwie pary prowadzących – Małgorzatę Tomaszewską i Tomasza Kammela oraz Idę Nowakowską i Aleksandra Sikorę, których zza kulis wspierać będzie Izabella Krzan i Norbi.

Szczegółowe informacje na temat koncertów „Wakacyjnej Trasy Dwójki” widzowie znajdą na Facebooku i Instagramie „Bądźmy Razem TVP”, gdzie zaprezentowane zostaną sylwetki gwiazd, ciekawostki zza kulis, fragmenty prób.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty z cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności. Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach dostępne są na bilety.tvp.pl 

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.