„Wielkiego gotowanie” czym zaskoczą nas gwiazdy w swojej kuchni?

Podziel się:

Magda Gessler; fot. TVN/Piotr Mizerski

Już tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowego kulinarnego show w czasach kwarantanny. Kolejne gwiazdy zdecydowały się zaprosić widzów do swojej kuchni. Popisowe przepisy w „Wielkim gotowaniu” zaprezentują między innymi Joanna Krupa, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska!
To będzie niezwykle pyszna sobota! Już o godz. 11:30, zaraz po „Dzień Dobry TVN” rozpoczniemy “Wielkie gotowanie”. W trakcie dwugodzinnego programu na żywo połączymy się widzami z całej Polski. Każdy będzie miał możliwość zaprezentować swoje ulubione potrawy w autorskiej wersji. Wciąż można zgłosić się do akcji, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.tvn.pl/wielkiegotowanie. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, będziesz potrzebować komputera lub smartfona z dostępem do stałego łącza internetowego oraz aplikacji Zoom.
Na widzów „Wielkiego gotowania” czekają także liczne atrakcje w postaci gości specjalnych! Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęły między innymi Joanna Krupa, Małgorzata Socha oraz Agata Młynarska. Jakimi przepisami pochwalą się na antenie? Swoje kulinarne triki pokażą także Magda Gessler i Anna Starmach. Niecodzienne duety w kuchni stworzą z kolei Michel Moran i Ewa Drzyzga oraz Mateusz Gessler i Dorota Wellman. Kolejne niespodzianki już w sobotę o godz. 11:30 w TVN!
„Wielkie gotowanie” na żywo już w sobotę o godz. 11:30 w TVN!
(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.