Apple. Zobacz najlepsze zdjęcia konkursowe wykonane nocą iPhonem !

Podziel się:

fot.Pixabay

Fotografowie iPhone’ów na całym świecie odpowiedzieli na wezwanie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym w trybie nocnym, dzieląc się swoimi urzekającymi zdjęciami w trybie nocnym wykonanymi na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Kurator jury wybrał sześć zwycięskich zdjęć spośród tysięcy zgłoszeń z całego świata. 

Zwycięzcy fotografowie pochodzili z Chin, Indii, Rosji i Hiszpanii, dzieląc się różnymi perspektywami piękna i kolorów nocy w otaczających ich kulturach.

iPhone Wyzwanie w trybie nocnym – zwycięzcy 

Konstantin Chalabov (Moskwa, Rosja), iPhone 11 Pro

fot.Instagram: @chalabov

Phil Schiller mówi : „Zdjęcie Konstantina to super-dramatyczne zdjęcie wykonane w trybie nocnym. To może być pierwsze ujęcie świetnego filmu szpiegowskiego z czasów zimnej wojny. Stawia przed nami intrygujące pytania: „Gdzie jest kierowca? Gdzie oni idą? Po co tu się zatrzymali? Chłodna mgła przenika niebieski rosyjski wzgórze i ośnieżoną ziemię, otaczając samotny pojazd jasnymi czerwonymi światłami, które wskazują na nieznane niebezpieczeństwo. ”

Andrei Manuilov (Moskwa, Rosja), iPhone 11 Pro Max

fot.Instagram: @houdini_logic
Darren Soh mówi : „Niezwykle dobrze wyważona kompozycja, która rzuca widzowi tyle pytań -„ Gdzie to jest? Kto tu mieszka?’  Jako fotograf architektoniczny przyciąga mnie jednopunktowa perspektywa obrazu, która wprowadza widza w ramę, trafia prosto w wiszące ubrania ”.

Mitsun Soni (Mumbai, Maharashtra, Indie), iPhone 11 Pro 

fot.Instagram: @mitsun
Tyler Mitchell mówi: „Ten kadr oszałamia mój umysł. Nie mam pojęcia, skąd to głębokie, bogate czerwone światło pochodzi z drzewa. Mam wrażenie jak gdyby  UFO zawisło nad drzewem, tuż poza kadrem. Absolutnie piękna kompozycja. ”

Rubén P. Bescós (Pampeluna, Navarra, Hiszpania), iPhone 11 Pro Max

fot.Instagram: @rubenpb
Phil Schiller mówi: „Fotografia jest sztuką światła, a zdjęcie Rubéna magicznie wykorzystuje światło, aby ożywić ten artystyczny kadr wykonany  w Hiszpanii. Kolor na tym zdjęciu w trybie nocnym to urzekająca pomarańcza, pięknie otaczająca grupę pielgrzymów o ostrej sylwetce.

Rustam Shagimordanov (Moskwa, Rosja), iPhone 11

fot.nstagram: @tomrus

Kaiann Drance mówi: „Urzekające ujęcie zimowej wioski nad morzem, w której panuje ostra zima , ale wygląda ciepło z blaskiem na skałach i światłach w czerwonych domach.

Yu „Eric” Zhang (Pekin, Chiny), iPhone 11 Pro Max 

fot.Weibo: ericube_23

Jon McCormack mówi: „Ten obraz przedstawia iPhone’a w najlepszym wydaniu. Uchwyć życie, jakie się zdarza, bez względu na światło! Poczucie chwili, intymności i miejsca na tym obrazie jest bardzo dobre. To naprawdę przenosi widza w to miejsce ”.

(apple)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *