Conkarah & Shaggy z wakacyjnym hitem „Banana”! (WIDEO)

Podziel się:

fot.pras 

Autorem remixu jest uznany, niezależny DJ z Nowej Zelandii – DJ Fle. Singel „Banana” stał się viralem i jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów na TikToku! Utwór jest także na 25 miejscu w  Spotify Global Viral 50 Chart, zdobywając popularność w 34 krajach na świecie!

Autorem singla jest Conkarah – jamajski artysta pochodzący z Kingston. Kawałek powstał we współpracy z Shaggym – światowej sławy wokalistą reggae, znanym m.in. z popularnego hitu „Boombastic”.

Concarah popularność zdobył jako niezależny artysta, grając koncerty praktycznie na każdej wyspie Pacyfiku. Oprócz tego, dwukrotnie wybrał się w tournée, podczas którego koncertował na trzech kontynetach świata, zdobywając tysiące oddanych fanów! W roku 2018 wydał album „Excita”. Na krążku znalazły się jego autorskie kompozycje, będące mieszanką stylów takich jak: reggae, dancehall i pop. Nad albumem pracowała również legenda muzyki reggae – Tanya Stephen oraz nigeryjski, uznany muzyk, określany mianem króla afrobeatów – Ice Prince.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.