Finał konkursu Huawei Szczęśliwa 8 – do wygrania urządzenia marki o wartości 18 tysięcy złotych !

Podziel się:

fot.Huawei

Laptop Huawei MateBook X Pro 2020, smartfon Huawei P40 Pro, tablet MatePad Pro, smartwatche Huawei Watch GT 2 (42 mm i 46 mm) oraz słuchawki Huawei FreeBuds 3 – to zestaw, jaki można wygrać w finale konkursu Huawei Szczęśliwa 8. Aby go zdobyć, wystarczy pobrać ze sklepu Huawei AppGallery pięć aplikacji, a następnie odpowiedzieć na pytanie kreatywne. Konkurs potrwa do 20 lipca.

Aby powalczyć o zestaw nagród o łącznej wartości 18 tysięcy złotych, należy wejść na dedykowaną stronę na urządzeniu mobilnym, a następnie pobrać pięć aplikacji spośród tych podanych na stronie oraz zrobić zrzut ekran udowadniający ich pobranie. Następnie, po ściągnięciu pięciu aplikacji, na stronie pojawi się automatycznie link, w którym trzeba załączyć zrzuty ekranu. Ostatnim etapem zgłoszenia do konkursu jest dokończenie zdania: „Pobieranie aplikacji z Huawei AppGallery jest tak proste jak…”. Najbardziej kreatywna odpowiedź otrzyma nagrodę.

Finał konkursu Huawei Szczęśliwa 8 

Konkurs Huawei Szczęśliwa 8 promuje sklep z aplikacjami Huawei AppGallery. W sklepie obecnie znajduje się prawie 1000 polskich aplikacji, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. W skali globalnej, w sklepie dostępnych jest już 35 tysięcy aplikacji, z których korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, obok takich usług jak – między innymi – Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

W konkursie można wziąć udział tylko do 20 lipca.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/, na której mogą znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.