Janusz Palikot gościem Hell’s Kitchen. Opowie o gotowaniu dla Aleksandra Kwaśniewskiego !

Podziel się:

fot.Krystian Szczesny

Kolejna odsłona kulinarnego show  już dziś wieczorem w Polsacie! Gościem specjalnym challenge’u Janusz Palikot, a serwisu Krzysztof Ibisz. Do tego na sali zasiądą aktorzy popularnego serialu „Gliniarze”, Bartosz Kwiatek z Polsat News, a także znane postaci ze świata muzyki i stand-upu.

Podczas challenge’u gościem Mateusza Gesslera  będzie Janusz Palikot: z wykształcenia filozof, cieszący się zawodowymi sukcesami przedsiębiorca oraz przede wszystkim miłośnik gotowania i dobrego jedzenia. Jest wegetarianinem, do czego przyczynił się nieszczęśliwy wypadek, jakiego doznał podczas jednej z zagranicznych podróży

Janusz Palikot w Hell’s Kitchen

Janusz Palikot podzieli się również zabawną historia o tym, jak Aleksander Kwaśniewski „skradł” jego przepis na danie, które w tym odcinku gość sam przygotuje dla zwycięskiej

To jest danie, które kiedyś ugotowałem  w al. Przyjaciół (przyp. w siedzibie) dla Aleksandra Kwaśniewskiego – burrata, oliwa świeża i do tego trochę pieprzu. Kwaśniewskiemu tak to się spodobało, że przez kilka lat wszystkim, którzy do niego przychodzili, podawał to jako swój pomysł. Na końcu ktoś, kto był (przyp. u niego) i jak ja to podałem jemu, powiedział: „Słuchaj jadłem to u Kwaśniewskiego. Co Ty mówisz? (śmiech) opowiedział uczestnikom Palikot.

Podczas każdego serwisu przy kuchni wyznaczone jest specjalne miejsce dla gościa specjalnego. Zaproszenie do ósmego odcinka przyjął dziennikarz i prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz. A przy innym stoliku dobrze znana widzom stacji trójka prowadzących sportowy show „Ninja Warrior Polska”: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.