Jerzy Brzęczek wraca jako trener do Ekstraklasy !

Podziel się:

fot.Mateusz Włodarczyk/PGE Narodowy

Jezry Brzęczek nowym trenerem Wisły Kraków. Szkoleniowiec przedstawił plany na konferencji prasowej wobec 13-krotnego mistrza Polski z którym zaczyna współpracę przejmując stery po  Adriánie Guľa.

Wisła Kraków po fatalnej serii ostatnich meczy  w Ekstraklasie rozstała się z dotychczasowym trenerem Adrinem Gulą. Oliwy do ognia dolał sobotni przegrany mecz przy Reymonta ze Stalą Mielec (0-1).

Na oficjalnej konferencji prasowej Jezry Brzęczek oficjalnie przejął stery klubu spod Wawelu. Ostatni rok selekcjoner pozostawał bez klubu , choć łączony był z innymi kluba Ekstraklasy ostatecznie zatrudnienie znalazł w Wiśle Kraków.

Jezry Brzęczek prowdził reprezentację Polski od 2018- 2020 roku wywalczając wyjazd na Euro. Niestety szkoleniowiec został zwolniony z kadry przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, a na jego miesce wskoczył  Paulo Sosua.

„Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie i ogromna odpowiedzialność. Wszyscy wiemy, w jakiej sytuacji znajduje się Wisła Kraków, jak wygląda tabela i które miejsce w niej obecnie zajmujemy. Jest to niewątpliwie trudny moment, ale jestem przekonany, że wykonamy dobrą pracę i osiągniemy podstawowy cel, jakim będzie utrzymanie w Ekstraklasie” – rozpoczął trener Jerzy Brzęczek 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.