Aleksandra Domańska zachwyca figurą 4 miesiące po porodzie!

Podziel się:

Aleksandra Domańska fot.Polsat

Na początku października ubiegłego roku życie Aleksandry Domańskiej zmieniło się o 180 stopni. Właśnie wtedy aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko. Od tamtego momentu Aleksandra Domańska jeszcze więcej wagi przykłada do ochrony swojego życia prywatnego i dopiero niedawno ujawniła, że ma syna.

Teraz aktorka promuje serial „Mecenas Porada”, w którym gra główną rolę i zachwyca figurą 4 miesiące po porodzie!

Aleksandra Domańska pięknie prezentuje się na zdjęciach! Gwiazda serialu “Mecenas Porada” ma na sobie różowy dopasowany garnitur z podkreślonymi ramionami z szerokimi spodniami, który fantastycznie podkreśla jej świetną figurę. Taki garnitur to prawdziwy hit, a aktorka wygląda w nim fantastycznie!

Aleksandra Domańska pięknie prezentuje się na zdjęciach! Gwiazda serialu "Mecenas Porada" ma na sobie różowy dopasowany garnitur z podkreślonymi ramionami z szerokimi spodniami, który fantastycznie podkreśla jej świetną figurę. Taki garnitur to prawdziwy hit, a aktorka wygląda w nim fantastycznie! A już 2 marca na antenie Polsatu premiera telewizyjna serialu „Mecenas Porada". Nowość wiosennej ramówki będzie emitowana w środy o godzinie 20:05. Jak jest Katarzyna Porada? Zobaczcie kolejny zwiastun serialu oraz galerię zdjęć Aleksandry Domańskiej w nowym serialu Polsatu!

Aleksandra Domańska fot/Polsat

A już 2 marca na antenie Polsatu premiera telewizyjna serialu „Mecenas Porada”. Nowość wiosennej ramówki będzie emitowana w środy o godzinie 20:05. Jak jest Katarzyna Porada? Zobaczcie kolejny zwiastun serialu oraz galerię zdjęć Aleksandry Domańskiej w nowym serialu Polsatu!
(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.