Kraków. Obciął włosy kobiecie w centrum miasta. Mężczyzna zgłosił się na policję

Podziel się:

fot.Policja

 25-latek który dwa miesiące temu w Krakowie obciął kobiecie włosy zgłosił się na Policję- poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy małopolskiej policji Sebastian Gleń.

10 stycznia 2020 r. w Krakowie na ul. Basztowej w rejonie Barbakanu młody mężczyzna naruszył nietykalność cielesną przechodzącej kobiety obcinając jej znienacka  kosmyk włosów. Wizerunek   domniemanego sprawcy  zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Krakowska Policja za pośrednictwem mediów rozpowszechniła  komunikat z wizerunkiem  poszukiwanego mężczyzny, który dopuścił  się tego czynu. Policja zaapelowała wówczas o informacje na temat domniemanego sprawcy.

W sobotnie przedpołudnie  poszukiwany zgłosił się do Komisariatu Policji I w Krakowie, zaraz po tym jak zobaczył w mediach swój wizerunek- dodał rzecznik.

Podejrzany odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej, za co grozić mu może nawet kara pozbawienia wolności do roku. W związku z zakończeniem poszukiwań policja prosi o usunięcie wizerunku mężczyzny z publikacji (brak podstaw do dalszego upubliczniania).

(kwpk)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.