Król „suchara” Karol Strasburger i Robert Janowski wspominający weterynaryjne czasy w najzabawniejszym programie Polsatu JOKE SHOW

Podziel się:

fot.pras Polsat

Krótki, zwięzły i nie wiadomo, o co chodzi? „Suchar” ma się rozumieć! W 4. odcinku „Joke Show” królować będą najlepsze kawałki z tego gatunku. A jeśli o „sucharach” mowa… Wśród gości nie mogło zabraknąć mistrza w tej dziedzinie – Karola Strasburgera. Czy pozostali goście Rafała Rutkowskiego: Robert Janowski, Michał Kempa i Paulina Mikuła dotrzymają tempa, przekonamy się już w najbliższą sobotę!

Aktor i prezenter Karol Strasburger nie tylko zasypie żartami, z których jest znany, ale także jako ekspert objaśni pozostałym ich znaczenie. Wspomni pobyt w Azji i opowie o korzystaniu z tamtejszych toalet. Prezenter Robert Janowski przyzna się, czy kręcą go… gumiaki. Wróci do czasów, gdy był weterynarzem. W szczegółach opisze sposoby rozmnażania się zwierząt, w tym także karaczanów! Specjalista od stand-upu Michał Kempa popisze się znajomością kawałów o hienach. Youtuberka Paulina Mikuła, szerząca w internecie wiedzę na temat języka polskiego, nie pozostanie w tyle – suchary to jej ulubiona forma żartu.

„Joke Show” w każdą sobotę o godzinie 22.00 w Polsacie!

(pras.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *