#ZOSTAŃWDOMU! Titanic, Shrek i inne propozycje Polsatu na Wielkanoc !

Podziel się:

fot.Pixabay 

W piątek romans Leonardo DiCaprio z Kate Winslet w ponadczasowym „Titanicu”oraz Diogo Morgado w epickim dramcie religijnym „Syn boży”. W sobotę trudno będzie powstrzymać nogi, żeby nie tupały w rytm hitu „Mama ostrzegała”. Shrek zapragnie na chwilę wrócić do kawalerskich czasów. Z kolei w „Joke Show” królować będą najlepsze „suchary” i to nie tylko Karola Strasburgera. W niedzielę mieszkańcy Radości zadbają o dobry humor, natomiast w Kazimierzu Dolnym górę wezmą emocje „W rytmie serca”. Dzień Disneya opanuje cały poniedziałek!

Poznajcie szczegóły wielkanocnego weekendu z Polsatem 10 – 13 kwietnia.

Piątek; 10.04.2020

,,Titanic,, Jeden z najbardziej dochodowych filmów wszech czasów – ponad 2 miliardy wpływów, ale też jedna z najdroższych produkcji w dziejach kina – blisko 200 milionów dolarów! 11 Oscarów! „Niezatapialne” cudo z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w reżyserii Jamesa Camerona. „Titanic” w piątek 10 kwietnia o godzinie 20:00 w Polsacie!

,,Syn Boży,, Nakręcona z epickim wersja bijącego rekordy oglądalności serialu telewizyjnego „Biblia”. Diogo Morgado w dramacie religijnym o losach Jezusa od narodzin po ukrzyżowanie i zmartwychwstanie. „Syn boży” w piątek 10 kwietnia o godzinie 00:15 w Polsacie!

Sobota; 11.04.2020

Disco Polo – 25 lat później, odc. 5 

Daj To Głośniej, Piękni i Młodzi, Redox i Krzysiek Gwiazdowski z zespołu MIG w piątym odcinku „Disco Polo – 25 lat później”.

Gościem Marcina Millera będzie ikona lat 90-tych- zespół Redox znany z hitu „Zakochany clown”. Panowie porozmawiają, jak kiedyś sprzedawało się miliony kaset. Bohaterem felietonu koncertowego będzie zespół Piękni i Młodzi, którego utwory „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna” czy „Tak już bez ciebie” to niekwestionowane hity porywające tłumy do tańca. O tym jak disco polo zadomowiło się w największych produkcjach telewizyjnych opowie Krzysiek Gwiazdowski z zespołu MIG. Artysta skomentuje wykonanie „Wymarzonej” w wersji cha-cha, do której tańczyli Marcin Korcz i Wiktoria Omyła w 7. edycji „Tańca z Gwiazdami”. W piątym odcinku „Disco Polo – 25 lat później” przedstawicielem artystów młodego pokolenia będzie zespół Daj To Głośniej. Członkowie formacji opowiedzą, jak zmieniło się ich życie w ostatnim roku po sukcesie „Mama ostrzegała”.

“Disco Polo – 25 lat później” w sobotę 11 kwietnia o 10:40 w Polsacie!

,,Shrek Forever,, Żona, dzieci i pieluchy… codzienność przerasta Shreka! Zaczyna tęsknić za czasami beztroskiej samotności. Fiona nie będzie zadowolona…Shrek zapragnął odmiany!  „Shrek Forever” w sobotę 11 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

 

Joke Show, odc. 4  Król „suchara” Karol Strasburger i Robert Janowski wspominający weterynaryjne czasy! 

 W czwartym odcinku „Joke Show” królować będą najlepsze kawałki z gatunku „suchar”. A jeśli o „sucharach” mowa… Wśród gości Rafała Rutkowskiego nie mogło zabraknąć mistrza w tej dziedzinie – aktora i prezentera Karola Strasburgera. Nie tylko zasypie żartami, z których jest znany, ale także jako ekspert objaśni pozostałym ich znaczenie. Prezenter Robert Janowski przyzna się, czy kręcą go… gumiaki. Wróci do czasów, gdy był weterynarzem i opowie kilka związanych z tym anegdot. Specjalista od stand-upu Michał Kempa, onieśmielony przez Karola Strasburgera, okaże się specjalistą od żartów na temat… hien. Youtuberka Paulina Mikuła nie pozostanie w tyle – suchary to jej ulubiona forma żartu.  „Joke Show” w sobotę 11 kwietnia o godzinie 22:00 w Polsacie!

 

Niedziela; 12.04.2020

Kabaret na żywo. Przystanek Radość, odcinek pt. „Kto jest ojcem?”

Skandal na całą wieś! Jak donoszą plotki, stara panna Marylka (Agnieszka Litwin) spodziewa się dziecka!

Wszak kto jak kto, ale ona – nauczycielka, powinna świecić przykładem dla młodzieży, a tu taka chryja ! Najważniejsze pytanie brzmi jednak – kto jest ojcem nienarodzonego maleństwa? Gwiazdy odcinka: Majka Jeżowska na rockowo, Kasia Pakosińska i Robert Królczyk w premierowym skeczu “Rodzina na swoim” i kabarety Ciach i A jak! „Kabaret na żywo. Przystanek Radość” w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 20:00 w Polsacie!

Poniedziałek; 13.04.2020

Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi! Pierwsza edycja tego filmowego wydarzenia na naszej antenie to był niebywały sukces. Po roku, również w Wielkanoc powracamy z tą ideą i w Wielkanocny Poniedziałek (13 kwietnia br.) od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu będziemy prezentować animowane i aktorskie przeboje kinowe Disneya. Pokażemy filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji.

Dzień Disneya w Polsacie 2020 to idealne filmowe propozycje do oglądania w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie. Rozpoczynamy od zaproszenia dla naszych najmłodszych widzów na premierę animowanej baśni pt. Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (g. 7:50). Potem będzie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu pt. „Zaplątani” (g. 9:30). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja pt. „I żyli długo i zaplątani” (g. 11:35).

Dla fanów motoryzacji i nie tylko przygotowaliśmy trzecią część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy – „Auta 3” (g. 11:50). Popołudnie tego wyjątkowego dnia to prawdziwa filmowa uczta, bo upłynie pod znakiem wystawnej, ekstrawaganckiej, z plejadą gwiazd w obsadzie i w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina – adaptacji powieści: „Alicja w Krainie Czarów” (g. 14:00) i „Alicja po drugiej stronie lustra” (g. 16:20).

Następna pozycja w programie to krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów – „Toy Story: Horror” (g. 19:40). Ukoronowaniem tego niezwykłego dnia będzie kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara pt. Iniemamocni 2(g. 20:10), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami, bawią i uczą, że rodzinne więzi są najważniejsze. Premiera tego filmu w Polsacie to zarazem pierwszy pokaz na antenie otwartej w naszym kraju. Zapowiada się dzień pełen filmowych wrażeń!

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *