Kylie Minogue i Jessie Ware w teledysku „Kiss of Life”

Podziel się:

fot.mat.pras

Wideoklip do nowej produkcji Kylie Minogue i Jassie Ware „Kiss of Life” to materiał pełen wyrazistych kreacji i rzucających się w oczy postaci z Theo Adams Company.
Doskonale odzwierciedla dyskotekowe brzmienie singla. Jest pełne przepychu i chaosu, przenosząc widzów do inspirowanej Pedro Almodovarem telenoweli z lat 80. Teledysk „Kiss of Life” został wyreżyserowany przez stałą współpracowniczkę Kylie – Sophie Muller.

 „Kiss Of Life” to kolejny singiel, po opublikowanym wcześniej, w tym miesiącu „A Second to midnight” wraz z udziałem Years & Years, ciepło przyjętym przez krytyków. NME uznało go za „olśniewający”, a Rolling Stone za „rozkoszne marzenia o disco gorączce”. Oba single pochodzą z nadchodzącego albumu „DISCO: Guest List Edition”, na którym znajduje się również nowy utwór zatytułowany „Can’t Stop Writing Songs About You”, nagrany z prawdziwą legendą disco Glorią Gaynor. Nowa wersja „DISCO” zawiera również szereg niesamowitych remiksów z oryginalnego albumu oraz „Real Groove (Studio 2054 Remix)” – hit z zeszłego roku, będący owocem współpracy z Dua Lipą.

 „DISCO: Guest List Edition” to kolejny po wydanym w 2020 roku „DISCO”, będącym ósmym albumem Kylie który podbił listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Kylie zapisała się na kartach historii, jako pierwsza artystka, która przez pięć kolejnych dekad miała album numer jeden na brytyjskich listach przebojów!

 Rekordowy, piętnasty album studyjny Kylie „DISCO” został wydany w zeszłym roku i z miejsca został okrzyknięty hitem. Metro (5 gwiazdek): „Bogu dzięki za Kylie Minogue”, The Oberver (4 gwiazdki): „Ostateczne lekarstwo na ratunek”. Album zawierał single „Say Something” (i-D: „Galaktyczny kawałek nieba muzyki pop”), oraz „Magic” (NME: „Absolutnie żywiołowe, napędzane rogami szaleństwo”).

 „DISCO: Guest List Edition” ukaże się 12 listopada nakładem BMG. Przedsprzedaż we wszystkich możliwych formatach TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.