Linie Emirates zawodnicy Realu Madryt na samolotach Airbus A380 (ZDJĘCIA)

Podziel się:

fot.Emirates

Linie lotnicze  Emirates, największa na świecie międzynarodowa linia lotnicza i główny sponsor hiszpańskiego klubu piłkarskiego Real Madryt, zaprezentowała dziś nową naklejkę przedstawiającą obrazy akcji niektórych z najlepszych zawodników klubu na jednym z samolotów A380.

Nowa naklejka została stworzona, aby uczcić lot czarterowy Realu Madryt AirbusemA380 z Madrytu do Abu Zabi, gdzie zespół w roli obecnych europejskich mistrzów zmierzy się z mistrzami klubów piłkarskich z innych kontynentów.

Na naklejce znajdują się pierwsi gracze: Marcelo, Luka Modrić, Sergio Ramos, Gareth Bale i Karim Benzema, a także ponad 200 metrów kwadratowych po każdej stronie dwupiętrowego samolotu. W tym miejscu można obejrzeć wideo poklatkowe z naklejką umieszczoną na A380.

Naklejki z graczami Realu Madryt pojawiły się po raz pierwszy w A380 w Emiratach Arabskich w 2015 r. I od tego czasu stały się atrakcyjną reprezentacją związku linii lotniczych z klubem. Emirates był oficjalnym głównym sponsorem Realu Madryt od 2013 r., A logo Fly Emirates jest wyraźnie widoczne na zestawach graczy.

Naklejka pozostanie na pokładzie samolotu przez sześć miesięcy, a fani będą mogli złapać samolot przelatujący przez cały świat, a zaplanowane usługi będą planowane w Waszyngtonie, Nicei, Mauritiusie, Londynie Gatwick i Sao Paulo.

Emirates jest największym na świecie operatorem dwupoziomowego samolotu A380, który obsługuje 108 pojazdów i jeszcze 54 oczekujące dostawy. Samolot jest rozmieszczony w około 50 miejscach docelowych na sześciu kontynentach wokół globalnej sieci Emirates. Klienci podróżujący do i z Hiszpanii mają okazję doświadczyć Emirates A380 na jednym z dwóch codziennych połączeń do Madrytu i Barcelony.

fot.Emirates

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.