Love Island. Wyspa miłości” Tak prezentuje się willa uczestników

Podziel się:

Willa Love Island. Wyspa miłości  fot.Polsat

Willa Love Island. Wyspa miłości  fot.Polsat

Dziewiąta edycja randkowego show wraca do hiszpańskiej Andaluzji. W tym sezonie single, którzy szukają miłości zamieszkają w zupełnie nowej willi.

Tym razem będą poznawać się i budować relacje w zaskakującej scenerii.  Wysoko w górach, wśród dzikiej natury, gdzie cisza łączy się ze spektakularnymi widokami położony jest dom, w którym rozkwitać będzie niejedno uczucie.

W kolorowych przestrzeniach znajdują się pięknie urządzone wnętrza: sypialnia, strefa beauty, część garderobiana, kuchnia oraz miejsce relaksu.

Love Island. Wyspa miłości” – Nowa willa, nowe emocje…

 

Duży ogród, który sąsiaduje z pasmem gór, skierowany w stronę Morza Alborańskiego, będzie sprzyjał częstym i długim rozmowom. Islanderzy do swojej dyspozycji mają basen, siłownię oraz taras ze strefą do „chillowania”. Najważniejszym miejscem w ogrodzie jest Krąg Ognia, gdzie zostaną podjęte najważniejsze decyzje w trakcie programu.

Co jeszcze kryje nowa willa? Jak uczestnicy odnajdą się w jej przestrzeniach? Czy bajkowa sceneria i andaluzyjskie klimaty wzmocnią emocje spotkań nowych Islanderów? Wyspa Miłości będzie odkrywać swoje tajemnice już od dzisiaj na antenie TV4 o godzinie 22:00

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.