MAN Trucks w Niepołomicach ponownie rekrutuje, ułatwi również transport pracownikom

Podziel się:

fot.mat.pras MAN

Zakład produkcyjny zlokalizowany w niepołomickiej strefie ekonomicznej otwiera 100 nowych wakatów. Zatrudnienie mogą znaleźć pracownicy linii montażowej oraz logistyki wewnątrzzakładowej, operatorzy maszyn, elektromechanicy oraz specjaliści ds. mechatroniki.

Aby ułatwić kadrze dojazd z okolicznych miejscowości, pracodawca uruchamia nowe trasy, realizowane w ramach bezpłatnego transportu dla pracowników. To jednak niejedyny benefit, na jaki mogą liczyć kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny.

MAN praca w Niepołomicach

W związku ze zwiększeniem produkcji, firma MAN Trucks tworzy 100 nowych stanowisk pracy – zarówno podstawowych, jak i specjalistycznych. Na zatrudnienie mogą liczyć doświadczeni eksperci oraz osoby początkujące w zawodzie. Pracodawca zapewnia kadrze kursy wdrażające do pracy. W przypadku ról związanych z montażem i logistyką dużym atutem kandydatów będzie prawo jazdy kategorii C oraz umiejętność obsługi wózka widłowego, potwierdzona stosownymi uprawnieniami.
Osoby przyjęte do zespołu mogą liczyć na długotrwałą współpracę i stabilne zatrudnienie, opierające się na umowie o pracę. Na przyszłych pracowników czeka wynagrodzenie podstawowe oraz bogaty system premiowy. Elementy te składają się na zarobki wynoszące od 5500 zł brutto do nawet 7000 zł brutto – w zależności od stanowiska i doświadczenia. Ponadto firma oferuje kadrze szkolenia, zakończone zdobyciem uprawnień do obsługi suwnic i żurawi UDT. Personel może również korzystać z dofinansowania posiłków, prywatnej opieki lekarskiej, dodatkowego ubezpieczenia, wczasów pod gruszą oraz siłowni.
Pracodawca zapewnia bezpłatny transport pracownikom z okolicznych miejscowości i powiększa liczbę tras, w ramach których odbywa się komunikacja. Obecnie dojazd do zakładu realizowany jest już z Brzeska, Bochni, Kłaja, Gdowa, Wieliczki, Kokotowa, Krakowa (Bieńczyce, Czyżyny, Nowa Huta), Niepołomic, Proszowic, Nowego Brzeska, Chobot, Woli Zabierzowskiej, Zabierzowa Bocheńskiego i Woli Batorskiej.
– Oprócz dotychczasowych rekrutacji, obejmujących stanowiska z obszaru montażu i logistyki, w zakładzie pojawia się również zapotrzebowanie na nowe role. Pracę mogą znaleźć specjaliści z doświadczeniem w mechatronice i elektromechanice, a także osoby znające się na sterownikach PLC. Warto podkreślić, że w przypadku pomyślnego wyniku rekrutacji kandydaci mogą liczyć na umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, wiele benefitów pozapłacowych i przyjazną atmosferę w zespole, potwierdzoną nagrodami w konkursach z obszaru dobrych praktyk w zatrudnieniu. Rozszerzona zostaje również oferta transportu pracowniczego, dzięki czemu dojazd z okolicznych miejscowości będzie dla personelu jeszcze wygodniejszy – mówi Kinga Marchwiany, ekspertka rynku pracy z firmy Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym MAN Trucks.

Jak aplikować?

MAN Trucks zajmuje się produkcją pojazdów ciężarowych klasy ciężkiej i jest jedną z najnowocześniejszych montowni ciężarówek na świecie. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w zakładzie mogą składać swoje CV bezpośrednio w biurze Manpower, przy ul. Diesla 5 w Niepołomicach, lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres praca.niepolomice@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące oferty udzielane są pod numerem telefonu 668 341 729.
(ManpowerGroup)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.