McDonald’s. Złote kubki do shaków w licytacji i loterii !

Podziel się:

Złoty kubek Shamrock Shake fot.McDonalds’s

McDonald’s z okazji 50 lecia jednego z napojów postanowił zrobić niespodziankę dla klientów, Szczęśliwcy mogą wygrać złoty kubek Shamrock Shake z 18-karatowym złotem i prawdziwymi diamentami wart 100 000 $.

Wyceniony na prawie 100 000 $ , złoty kubek Shamrock Shake to ręcznie wykonany, luksusowy kubek wykonany z wysokopolerowanego 18-karatowego złota i kamieni szlachetnych, zaprojektowany tak, aby idealnie utrzymywał miętową zieleń, Shamrock Shake. Olśniewające detale obejmują 50 zielonych szmaragdów i białych diamentów. Sieć informuje jedynie o dwóch takich kubkach.

fot.fot.McDonalds’s

Zdobycie takiego kubka nie będzie jednak takie proste, pierwszy złoty kubek można zdobyć uczestnicząc w licytacji na Ebay. Oferta początkowa wynosiła zaledwie 1 $, obecnie cena to ponad 32 tyś $ ! Aukcja trwa od 25 lutego ,a zakończy się 6 marca.

Wszystkie wpływy ze zwycięskiej oferty trafią do fundacji Ronald McDonald House Charities (RMHC)

Złoty kubek od McDonald’s Jeszcze jeden sposób na zwycięstwo .

Jest jeszcze jedna lecz dużo trudniejsza szansa na wygranie. Klienci którzy kupią Shamrock Shake lub OREO® Shamrock McFlurry za pośrednictwem Mobile Order & Pay w aplikacji McDonald’s do 6 marca muszą liczyć na dużo szczęscia i czekać na wynik losowania.

Niestety zła wiadomość jest taka ,że  licytacja z losowaniem dostępna jest tylko  w USA.

(MCDonalds)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *