Prawy Do Lewego! Biesiada na całego. Koncert z udziałem gwiazd disco polo.Kto wystąpi?

Podziel się:

fot.mat,pras/ Polsat

Najbardziej rozśpiewana biesiada w środku zimy, która połączy wszystkie pokolenia. Koncert, będzie miał swoją premierę już 25 grudnia, w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia na antenach dwóch stacji muzycznych: o godz. 17:00 w telewizji Disco Polo Music oraz tego samego dnia o godzinie 18:00 w Polo TV. Ponownie, koncert będzie można obejrzeć również w sylwestra 31 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Disco Polo Music oraz Polo TV.

Święta Bożego Narodzenia to czas wspólnego biesiadowania. Tak też będzie w tym roku! Przy świątecznym stole spotka się aż 20 gwiazd sceny disco, chętnych i gotowych do zabawy przy najpopularniejszych polskich piosenkach biesiadnych. Wspólnie wykonają ponad 60 przyśpiewek, pieśni i piosenek folkowych, które zna i nuci cała Polska.

Prawy Do Lewego! Biesiada na całego. Gwiazdy disco polo w muzycznych hitach !

Wśród artystów którzy zabiorą nas w tą rozśpiewaną podróż pojawią się: Sławomir i Kajra, Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, Radosław Liszewski z zespołu Weekend, zespół Classic, Andre, Bayer Full, Top Girls, Mejk, Defis, After Party, Czadoman, Masters, Playboys, Małgosia Główka z zespołu Camasutra, Power Play, Marcin Siegieńczuk i Luka Rosi. Będą także Górale – Kapela Ciupaga i zespół Zbóje.

Gwiazdy zaśpiewają przeboje harcerskie, żołnierskie, góralskie oraz cygańskie. Nie zabraknie również przebojów weselnych!Podczas koncertu usłyszeć będzie można takie piosenki jak: „W zielonym gaju”, „Hej sokoły”, „O Marianno”, „Rezerwa”, „Gdybym miał gitarę”, „Zabrałaś serce moje”, popularne piosenki góralskie i wiele, wiele innych.

W trakcie wydarzenia artyści będą nie tylko śpiewać, tańczyć oraz bawić się z publicznością ale też i zdradzać swoje wspomnienia i anegdoty związane z ich niezapomnianymi biesiadami. Znane i lubiane hity zaaranżowane i zagrane będą na żywo przez orkiestrę, nie zabraknie również zespołów tanecznych w pięknych i malowniczych strojach.

Koncert poprowadzą: Katarzyna Morawska-Tutkaj, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Marcin Kotyński.

(źródło:Polsat)

One thought on “Prawy Do Lewego! Biesiada na całego. Koncert z udziałem gwiazd disco polo.Kto wystąpi?

  • 6 stycznia 2024 o 21:31
    Permalink

    Witam, kiedy powtórki programu Prawe do lewego biesiada na całego. Super program, powtarzajcie to często na swoich programach na Polsacie też . Co za radość usłyszeć takue piosenki

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.