„Real Groove” nowy singiel Kylie Minogue

Podziel się:

fot.mat pras 

Kylie Minogue prezentuje nowy singel – „Real Groove” Utwór pochodzi z najnowszego krążka pt. „DISCO” Artystka publikuje także nowy mini-album, który zawiera remixy singla oraz wersję, w której wystąpiła Dua Lipa.

„Real Groove” został skomponowany przez Kylie Minogue oraz jej bliskich współpracowników: Teemu BrunilęNico Stadi’ego oraz Alidę Garpestad. Singel został nagrany w całkowicie pandemicznych warunkach – powstawał zdalnie w Londynie, Los Angeles oraz w Finlandii.
Kawałek został doceniony przez krytyków muzycznych na świecie, spotkał się z pozytywnymi ocenami m.in. The Independent i NME, który z kolei docenił także album „DISCO”, określając go mianem najbardziej uporządkowanego i najprzyjemniejszego krążka dekady!
„DISCO”, jest już 16-tym albumem studyjnym artystki! Łącznie, single Kylie Minogue spędziły ponad 300 tygodni na prestiżowej liście Official UK Singles Chart Top 40! Artystka sprzedała ponad 80 milionów albumów na całym świecie, i jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych postaci świata muzyki pop w obecnych czasach! Kylie ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, w tym trzy BRIT Awards, dwie MTV Music Awards oraz Grammy. Jej występ na festiwalu Glastonbury w 2019 roku, gdzie prezentowała materiał z albumu „Golden” był najczęściej oglądanym momentem w historii całego festiwalu!
Singel dostępny TUTAJ
(dreammusic)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.