„Szczęście trwa” dla fanów Jonas Brothers dzięki premierze nowego filmu dokumentalnego (ZWIASTUN)

Podziel się:

fot.pras

„Happiness Continues: A Jonas Brothers Concert Film” („Szczęście trwa: film koncertowy Jonas Brothers”) to relacja z koncertów i wyjątkowa okazja do obejrzenia zza kulis wyprzedanej trasy „Happiness Begins” braci Jonas.

Już w piątek 24 kwietnia, tylko na platformie Amazon Prime Video, w przeszło 200 krajach i terytoriach na całym świecie odbędzie się premiera „Happiness Continues: A Jonas Brothers Concert Film”. Film pozwala zajrzeć za kulisy w całości wyprzedanej trasy koncertowej „Happiness Begins” z 2019 r. w wykonaniu nominowanego do nagrody GRAMMY tria Jonas Brothers, którego płyty kilkukrotnie pokrywały się platyną.

Kontynuując podróż rozpoczętą zeszłorocznym filmem dokumentalnym Amazon Original „Szukając szczęścia” („Chasing Happiness”), film „Happiness Continues” prezentuje koncerty zespołu z perspektywy artystów, oferując wyjątkowy wgląd w życie w trasie braci Jonas. W produkcji znajdziemy także wykonania takich uwielbianych hitów, jak „Burnin’ Up”, „S.O.S.” i „Year 3000” oraz muzykę z zeszłorocznego albumu „Happines Begins”, który nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów, w tym przeboju „Sucker”, który szturmem wdarł się na szczyt listy Billboard. „Happiness Continues” pozwala widzom znaleźć się pod samymi scenami wypełnionych fanami aren koncertowych w Miami, Vancouver i Meksyku, ale również w niewielkiej sali Cobra Lounge w Chicago, gdzie muzycy wystąpili po raz pierwszy od 12 lat. Film pozwala fanom przyjrzeć się życiu w trasie Nicka, Joego i Kevina, którzy starają się odnaleźć równowagę pomiędzy światem muzyki, a relacjami między sobą i w swoich nowych rodzinach.

„Happiness Continues” został wyprodukowany przez Philymack i Amazon Studios we współpracy z Polygram Entertainment i Federal Films. Producentami wykonawczymi są Phil McIntyre, John Lloyd Taylor, Monte Lipman, Wendy Goldstein i Baz Halpin. Film wyreżyserował Anthony Mandler, który, obok Kim Bradshaw i Neda Doyle’a, jest także jego producentem w ramach swojej firmy produkcyjnej Black Hand Cinema.

Po sześciu latach przerwy od grania muzyki, Jonas Brothers powrócili z przytupem w 2019 r., wydając niespodziewanie singiel „Sucker”, który znalazł uznanie wśród krytyków i odniósł ogromny sukces. Zanim zdobył status podwójnej platyny, singiel zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów Billboard’s Hot 100 jako pierwsza piosenka Jonas Brothers, która dotarła tak wysoko i pierwszy debiut na szczycie tej listy wśród zespołów w XXI wieku. Później bracia wystąpili w filmie Amazon Original „Szukając szczęścia”, dokumentującym ich triumfalny powrót do świata muzycznego. Wydany następnie album „Happiness Begins” stał się trzecim w ich dorobku, który od razu trafił na szczyty list przebojów, a w końcu pokrył się platyną (Republic Records). Przez cały rok zespół był na fali wznoszącej, o czym świadczy wyprzedanie wszystkich 1,2 mln biletów w ramach trasy koncertowej „Happiness Begins Tour”.

Obejrzyj zwiastun (https://www.youtube.com/watch?v=E9ooImKPFuk&feature=youtu.be)

Business Wire

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *