Taniec z Gwiazdam: Mikołaj i Sylwia nie zachwycili widzów

Podziel się:

fot.Polsat

Emocje w kolejnym odcinku Tańca  z Gwiazdami. Z programem pożegnali się  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska którzy nie wpadli w taneczne gusta widzów tanecznego show Polsatu.

Taniec  Mikołaja w duecie z jego bratem Marcelem oraz foxtrot z Sylwią, który zadedykował swojemu Tacie, nie wzruszył widzów na tyle, by dać mu szansę w kolejnym odcinku.

Jakie emocje wśród jury wywołały pozostałe pary 5. odcinka “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Julia i Stefano po raz kolejny triumfowali na podium, zdobywając 29 punktów! W pierwszym tańcu Julia zatańczyła ze swoją mentorką z dzieciństwa, Panią Tereską. Ich występ pięknie podsumowała Iwona „Zaimponowała nam Pani! Pani udowadnia, że wiek to tylko liczba!”. Drugi taniec, czyli ogniste paso doble Julia zadedykowała swojej Babci z Ameryki, z którą udało się połączyć, co było też wielką niespodzianką dla Julki!

Ania i Jan zdobyli drugie miejsce z 28 punktamiDo tańca z bliską osobą Ania wybrała swoją 7–letnią córkę Oliwkę. Obie sprawdziły się na parkiecie fenomenalnie! Kolejny taniec Ania zadedykowała swojemu nieżyjącemu już Tacie. Tu nie obyło się bez łez i wzruszeń.

Edyta i Michał  oraz Sylwia i Rafał  zdobyli ex aequo 26 punktów. Zarówno  Edyta jak i Sylwia swój pierwszy taniec zatańczyły ze swoimi braćmi! W drugiej odsłonie Edyta foxtrota zadedykowała najukochańszej na świecie Babci, która mimo swojego wieku pojawiła się na widowni, mocno kibicując wnuczce! Z kolei Sylwia drugi taniec, przepiękny walc angielski, zatańczyła specjalnie dla Mamy. Oba występy poruszyły najbliższych dziewczyn, widownię i jury.

Bogdan do pierwszego tańca zaprosił żonę Kasię. Swój walc angielski zatańczyli do przepięknego utworu „Moon River” z filmu Śniadanie u Tiffany’egonie, dzięki czemu wszyscy na chwilę przenieśliśmy się do Nowego Jorku. Drugi taniec, paso doble, do piosenki z repertuaru U2, z jakże wymownym tytułem „Pride”, Bogdan zadedykował synowi  Piotrowi.

(Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.