„Taniec z Gwiazdami” wyjątkowi goście na parkiecie zatańczą z uczestnikami !

Podziel się:

fot. Polsat/ WBF

Brat Oliwii Bieniuk, przyjaciółka Sylwii Bomby, mama Kajry, ukochane Jurasa i Piotra Mroza, brat Kingi Sawczuk – przed nami jeden z bardziej emocjonujących odcinków tej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym pojawią się bliscy naszych Gwiazd. Jak poradzą sobie taneczne tria, dowiemy się 27 września (poniedziałek) o godz. 20:05 w Polsacie.

W 5. odcinku tanecznego show Polsatu nasze Gwiazdy będą wspierać ich bliscy – tym razem nie z perspektywy widowni, lecz parkietu! Zobaczymy popisy w wykonaniu tanecznych trójek. Na naukę kroków bliscy mają niecały tydzień. Jak poradzą sobie ze stresem w obliczu kamer i to na oczach miliona widzów przed telewizorami? Czy z łatwością przyswoją choreografie?

– Bardzo się cieszę na nasze trio. Z Piotrkiem tańczymy od 2 miesięcy. Przez ten czas mieliśmy tylko 4 dni przerwy od siebie, a tak dzień w dzień zawzięcie trenujemy. Pojawienie się nowej osoby na parkiecie to swego rodzaju odświeżenie. Zatańczy z nami dziewczyna Piotrka, która wnosi sobą bardzo fajną energię – mówi Hania Żudziewicz, taneczka partnerka serialowego gliniarza, czyli Piotra Mroza.

Oprócz Agnieszki, partnerki Piotra, zobaczymy brata Oliwii, Szymona, Lili Antoniak, przyjaciółkę Sylwii Bomby, Paulinę, ukochaną Jurasa. U boku Kajry zatańczy jej mama Lokadia, z kolei Kindze Sawczuk partnerować będzie brat Kacper.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.