Top Model: Maffashion na wyścigach konnych, ścianka wspinaczkowa i zdjęcia pod okiem Kasi Struss. Który z uczestników wypadnie najlepiej podczas rozbieranej sesji?

Podziel się:

Fot.: TVN/ Piotr Filutowski

W domu Top Model pozostało czternastu uczestników. Przed nimi jedno z najtrudniejszych zadań w programie – naga sesja zdjęciowa. Czy wszyscy odważą się rozebrać przed obiektywem? Emisja piątego odcinka już 30.09 o 21:30 na antenie TVN.   

Każdy odcinek “Top Model” to nowe wyzwania i nowi goście. Na torze wyścigów konnych Maffashion oraz Wujaszek Liestyle wspólnie z Dawidem Wolińskim pomogą uczestnikom przygotować relacje z derb, którą później udostępnią w swoich mediach społecznościowych. Każda z drużyn, pod okiem swojego opiekuna, będzie musiała wykonać trzy zdjęcia, inspirując się najsłynniejszymi wyścigami konnymi w Ascot.

Kolejne zadanie będzie jeszcze bardziej wymagające. Sesja zdjęciowa odbędzie się na ściance wspinaczkowej! Któremu z uczestników uda się jednocześnie zapozować i pokonać lęk wysokości? Na sam koniec finałowa czternastka spotka się z Kasią Struss i Dawidem Wolańskim na planie rozbieranej sesji zdjęciowej. Dla wielu uczestników będzie to jeden z najtrudniejszych momentów w programie. W panelu jurorskim gościnnie wezmą udział Kasia Struss oraz Katarzyna Dąbrowska – redaktor naczelna magazyny Glamour.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *